Omschrijving
Wegens een annulering hebben wij dit model op voorraad. Het product is dus zo goed als nieuw en extra voordelig!
Houtsoort: Scandinavisch kwaliteitsvuren voorzien van dubbele veer en groef met een speciale, absoluut dichte hoekverbinding.
Vurenhout heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur en bevat weinig hars en heeft kleine, vaste kwasten.
INCLUSIEF: geïmpregneerd funderingsbalken voor onder de wanden
Dakbeschot: 20 mm dakhout
Toebehoren: opbouwbeschrijving, hang, - en sluitwerk
Aantal nokbalken: 7 (meer dan standaard)
Afmeting nokbalken: 4,5 x 14 cm (groter dan standaard)
UITGEBREIDE MAATWERKMOGELIJKHEDEN: dit model is geheel naar uw wens in model aan te passen. Informeer naar de mogelijkheden via klantenservice@azalp.nl.
Specificaties
| Artikelnummer | 12-122-0545-1 |
| EAN nummer | 1012122054518 |
| Voorraad | 1 stuk(s) |
| Leverancier | Tyla |
| merk | Azalp |
| waarde_cm_breedte | 450 |
| waarde_cm_lengte | 250 |
| related_products | 04-020-0000-0:1 08-002-0126-0:1 12-168-0005-0:1 15-226-0001-0:1 17-002-0143-0:1 09-098-0056-0:1 10-059-0326-0:7 10-059-0327-0:7 10-059-0328-0:7 10-059-0323-0:7 12-111-0048-0:1 12-168-0002-0:7 21-247-0566-0:1 21-086-0034-0:1 21-169-0001-0:7 23-002-0002-0:1 23-117-0001-0:13 10-122-0006-0:1 |
| waarde_m2_oppervlakte | 10 |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2593 |
| waarde_mm_wanddikte | 45 |
| be_is_rembours | false |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Zadel |
| afmetingen | 260 x 250 x 450 |
| be_levertijd | 1-2 weken |
| be_is_losseverkoop | true |
| de_categorie | Gartenhäuser |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Satteldach |
| Sequence | 20 |
| de_deur_type | Doppeltür |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_collection_usp | Möglichkeiten zur Anpassung Inklusive Fundamentbalken |
| de_is_prijsopvragen | false |
| de_houtbehandeling | Unbehandelt |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_houtsoort | Fichtenholz |
| ref-code | 10700 |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_levertijd | 1 Woche |
| de_materiaal | Holz |
| id_oud | 1932902 |
| de_hoofdcategorie | Gartenhäuser |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Blokhutten |
| de_soort_dak | Solide |
| is_onderhoudsproduct | false |
| nl_subcategorie | Traditionele Blokhut |
| nl_collection_usp | Inclusief funderingsbalken Uitgebreide maatwerk mogelijkheden |
| supplier_sku | WIL-4525 |
| nl_categorie | Blokhut |
| nl_webshop_naam | Azalp Blokhut Nisse - 2de kans |
| de_webshop_naam | Azalp Blockhütte Nisse |
| de_subcategorie | Traditionelle Gartenhaus |
| is_gespiegeld_te_monteren | true |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | false |
| is_inclusief_slot | true |
| is_isolatieglas | false |
| is_kant_klaar_geverfd_mogelijk | false |
| overeenkomst_collectie | 12-122-0545-1 |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Garden buildings |
| shopctrl_subcategorie | Tuinhuizen |
| shopctrl_subsubcategorie | Tuinhuizen Vuren |
| product_stock | limited_stock |
| nl_voordelen | Inclusief geïmpregneerde funderingsbalken Uitgebreide maatwerk mogelijkheden Premium kwaliteit |
| nl_nadelen | Gemaakt van vurenhout dus een behandeling met een beits of lak wordt sterk aangeraden |
| is_veranda | false |
| nl_compare_specs | nl_dakvorm nl_houtsoort nl_afmetingen_(bxl) nl_houtbehandeling |
| de_voordelen | Umfassende Arbeitsmöglichkeiten Inklusive imprägnierter Fundamentbalken Premium Qualität |
| be_compare_specs | Nl_houtsoort NL_dakvorm nl_afmetingen_(bxl) nl_houtbehandeling |
| de_compare_specs | de_dakvorm De_houtsoort de_afmetingen_(bxl) de_houtbehandeling |
| MPN | NISS3025 |
| nl_afmetingen_deur | 140 x 185 cm |
| nl_deur_type | Dubbele deur |
| de_nadelen | Hergestellt aus Fichtenholz daher wird eine Behandlung mit Beize oder Lack empfohlen |
| impuls_products | 14-168-0011-0 |
| nl_glassoort | Echt glas |
| nl_houtsoort | Vurenhout |
| nl_netrivals | no |
| be_netrivals | no |
| de_netrivals | no |
| nl_levertijd | 1-2 weken |
| Segment | Best |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 1-2 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 1-2 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 1 Woche |
| nl_highlight_label | 2e kans |
| nl_actie | Tyla Actie |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| AID-OVK | Nisse |
| be_highlight_label | 2e kans |
| waarde_cm_breedte_binnenmaat | 421 |
| waarde_cm_diepte_binnenmaat | 221 |
| CP-ProductCode | 999483:000508 |
| CP-Relatie | 12-122-0545-0|155130 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_deuren | 1 |
| be_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_ramen | 1 |
| de_transportkosten | exclusief |
| waarde_cm_filter_breedte | 450 |
| waarde_cm_filter_diepte | 250 |
| de_glassoort | Echt glas |
| Waarde_cm_dakoverstek | 20 |
| nl_afmetingen_(bxl) | 450 x 250 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 450 x 250 cm |
| nl_materiaal_dak | Hout |
| de_materiaal_dak | Holz |
| nl_soort_isolatie | Geen isolatie |
| de_arten_isolierung | Nicht isoliert |











