Azalp Veiligheidstransformator maximaal 300 watt - IP44 (O)
Veiligheidstransformator ingegoten in kunsthars behuizing. Door de zeer robuuste bouw is deze trafo ook geschikt voor vochtige ruimtes.
| Veilig afrekenen | |
| Op voorraad |
Omschrijving
Veiligheidstransformator ingegoten in kunsthars behuizing. Door de zeer robuuste bouw is deze trafo ook geschikt voor vochtige ruimtes. Isolatie-klasse B met gescheiden wikkelingen, primair beveiligd en inclusief temperatuurbegrenzer.
Max. omgevingstemperatuur: 40 °C.
Spatwaterdicht opbouw IP44.
Beveiligd tegen kortsluiting door middel van glaszekering.
Beveiligd tegen overbelasting door middel van thermische beveiliging.
Ingegoten in zelfdovende polyurethaan.
Klemmenstrook aansluiting.
CE keuring en gebouwd volgens N-EN 61558-2-6
Transformator 300VA, 230V / 12 Volt, 50Hz.
Geschikt voor één zwembadlamp van maximaal 300 watt.
Deze veiligheidstransformator kan worden ingezet voor diverse toepassingen. De toepassing bepaalt grotendeels ook de normering waaraan een transformator moet voldoen. De trafo kan ook gebruikt worden voor beveiligingsinstallaties, vloerverwarming, automatisering, lichtinstallaties, etc...
Specificaties
| Artikelnummer | 16-159-0160-0 |
| EAN nummer | 1036760375606 |
| Voorraad | 4 stuk(s) |
| Leverancier | HRS |
| merk | Azalp |
| KeepStock | true |
| transport_categorie | 2782 |
| de_accessoire_groep | Beleuchtung |
| be_is_rembours | false |
| categorie | Zwembadverlichting |
| be_levertijd | 1-3 werkdagen |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | false |
| de_collection_usp | Kurze Lieferzeit Max. Umgebungstemperatur: 40 °C 300 watt |
| de_is_prijsopvragen | false |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| ref-code | 7340 |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| hoofdcategorie | Zwembad Kopen |
| de_levertijd | 2-5 Arbeitstage |
| id_oud | 1922339 |
| is_dimensionsonoverview | false |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | 0 |
| nl_hoofdcategorie | Zwembad Kopen |
| de_type | Sicherheitstransformator |
| nl_subcategorie | Voeding Zwembadverlichting |
| nl_collection_usp | Korte levertijd Max omgevingstemperatuur: 40 °C 300 watt |
| supplier_sku | HRS06163 |
| nl_accessoire_groep | Verlichting |
| nl_webshop_naam | Azalp veiligheidstransformator maximaal 300 watt - IP44* |
| de_webshop_naam | Azalp Sicherheitstransformator maximal 300 Watt - IP 44 |
| de_subcategorie | Power-Poolbeleuchtung |
| overeenkomst_collectie | 16-159-0160-0 |
| show_configurator_button | false |
| shopctrl_hoofdcategorie | Pools |
| shopctrl_subcategorie | Zwembaden |
| shopctrl_subsubcategorie | Zwembaden Accessoires & onderdelen |
| product_stock | limited_stock |
| MPN | VHTFMT |
| nl_netrivals | no |
| be_netrivals | no |
| de_netrivals | no |
| nl_levertijd | 1-3 werkdagen |
| Segment | Better |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 1-3 werkdagen in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 1-3 werkdagen in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 2-5 arbeitstage. |
| nl_highlight_label | Uitverkoop |
| nl_quickfilter | Op voorraad |
| nl_type | Veiligheidstransformator |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| nl_vermogen | 300 watt |
| be_highlight_label | Uitverkoop |
| de_highlight_label | Ausverkauf |
| CP-ProductCode | 152728 |
| CP-Relatie | 16-159-0160-0|152728 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_werkomgeving_buitentemperatuur | 40 °C |
| de_werkomgeving_buitentemperatuur | bis 40 °C |
| waarde_W_vermogen_(W) | 300 |

