Keter Moby Hoge Kast Antraciet (O)
Een ideale opbergkast om producten in je tuinhuis nog beter te ordenen
| Veilig afrekenen | |
| Op voorraad |
Omschrijving
Keter ontwerpt hun opbergkasten en -boxen met zowel stijl als functionaliteit in gedachten. De Keter Moby Hoge Kast is daarin geen uitzondering. Deze kast met dubbele deur, vier planken én een extra stevige bodem biedt veel ruimte om overzichtelijk je spulletjes op te ruimen.
De dubbele deuren zijn uitgerust met metalen scharnieren voor extra stevigheid en voorkomen het openwaaien van de deuren. De draagkracht per plank is maximaal 30kg dankzij de extra steunbalken eronder. De stevige bodem kan maximaal 30kg aan gewicht dragen. De kast staat op vijf verstelbare poten, waarvan één in het midden om de vloer te verstevigen. Zo kun je deze kast ook op een ongelijke ondergrond plaatsen.
De Keter Moby Hoge Kast is gemaakt van duurzaam kunststof en is daarom onderhoudsvrij. Het enige wat je af en toe hoeft te doen is de buitenkant en planken afnemen met een vochtige doek met een klein beetje schoonmaakmiddel. Dit is bijvoorbeeld nodig wanneer de kast in een ruimte staat met veel stof.
De Moby Hoge Kast kan op slot, maar wordt exclusief slot geleverd. We raden het aan deze kast te verankeren aan een vaste muur, zeker wanneer deze kast buiten staat. Zo weet je zeker dat je spulletjes droog en veilig bewaard blijven!
Specificaties
| Artikelnummer | 20-051-0103-0 |
| EAN nummer | 8013183116125 |
| Voorraad | 134 stuk(s) |
| Leverancier | Keter Home and Garden Products Ltd |
| merk | Keter |
| KeepStock | true |
| upsell_products | 20-051-0102-0 20-051-0105-0 20-051-0107-0 |
| waarde_cm_breedte | 80 |
| waarde_cm_lengte | 44 |
| verschil | 80x40x180 cm |
| waarde_cm_hoogte | 182 |
| overeenkomst | Moby |
| nl_materiaal | Kunststof |
| transport_categorie | 2783 |
| de_accessoire_groep | Aufbewahren |
| be_is_rembours | false |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmetingen_cm | 44x80x182 |
| be_levertijd | 2-5 werkdagen |
| video | https://www.youtube.com/embed/PnZNdxKzoiU |
| be_is_losseverkoop | true |
| de_dakvorm | Flach |
| de_deur_type | Doppeltür |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | false |
| de_collection_usp | Abschließbar Für Unebenen 4 verstellbare Böden |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_kleur | Anthrazit |
| de_levertijd | 2-5 Arbeitstage |
| de_materiaal | Kunststoff |
| de_hoofdcategorie | Aufbewahrung |
| nl_is_rembours | false |
| nl_hoofdcategorie | Opbergen |
| de_type | Garagekast |
| nl_subcategorie | Opbergkast |
| nl_collection_usp | Afsluitbaar Geschikt voor ongelijke vloer 4 Verstevigde verstelbare planken |
| supplier_sku | 246898 |
| nl_accessoire_groep | Opbergen |
| subcategorie | Opbergkasten |
| nl_webshop_naam | Keter Moby Hoge Kast |
| de_webshop_naam | Keter Moby Hochschrank |
| is_geschikt_voor_buiten | true |
| de_subcategorie | Aufbewahrungsschrank |
| afmeting_verpakking | 845x257x460 |
| is_inclusief_slot | false |
| overeenkomst_collectie | 20-051-0103-0 |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Storage |
| is_onderhoudsvrij | true |
| shopctrl_subcategorie | Rekken & Kasten |
| is_overschilderbaar | false |
| shopctrl_subsubcategorie | Rekken & Kasten Kunststof |
| product_stock | in_stock |
| nl_voordelen | Elke plank heeft een extra ondersteunende balk zodat het meer gewicht kan dragen Onderhoudsvrij en waterdicht De planken en poten zijn in hoogte verstelbaar Modern en stylish design |
| nl_nadelen | Exclusief slot en muurverankering |
| nl_compare_specs | nl_materiaal nl_afmetingen_(bxl) nl_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| de_voordelen | Wartungsfrei und wasserdicht Die Regale und Beine sind höhenverstellbar Jedes Regal hat einen zusätzlichen Stützbalken so dass es mehr Gewicht tragen kann Modernes und stilvolles Design |
| be_compare_specs | nl_afmetingen_(bxl) nl_materiaal be_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| de_compare_specs | de_materiaal de_afmetingen_(bxl) de_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| be_compare_position | bottom |
| MPN | MOBYHK |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | bottom |
| nl_deur_type | Dubbele deur |
| de_nadelen | Exklusive Verriegelung und Wandverankerung |
| nl_belangrijkste_kenmerken | Keter Antraciet Lessenaar Zadel Plat |
| nl_netrivals | Yes |
| be_netrivals | Yes |
| de_netrivals | Yes |
| nl_kleur | Antraciet |
| nl_levertijd | 2-5 werkdagen |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-5 werkdagen in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-5 werkdagen in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 2-5 arbeitstage. |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| nl_type | Garagekast |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| AID-OVK | Moby |
| waarde_cm_breedte_binnenmaat | 80 |
| waarde_cm_diepte_binnenmaat | 37 |
| waarde_cm_hoogte_binnenmaat | 165 |
| CP-ProductCode | 153096 |
| waarde_cm_hoogte_deur | 165 |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_opbergen |
| waarde_kg_gewicht | 16.25 |
| be_keuzehulp | choice_assistant_opbergen |
| waarde_l_inhoud | 400 |
| CP-Relatie | 20-051-0103-0|153096 |
| waarde_m3_inhoud | 0.4 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| is_show-stel-een-vraag | false |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| waarde_cm_filter_breedte | 50 |
| waarde_cm_filter_diepte | 0 |
| de_kunststofsoort | Polypropylen |
| nl_kunststofsoort | Polypropyleen |
| is_vochtwerend | true |
| is_vorstbestendig | true |
| is_UV-bestendig | true |
| is_afsluitbaar | true |
| waarde_cm_deurbreedte | 65.5 |
| is_regenwaterbestendig | true |
| nl_afmetingen_(bxl) | 80x44x182 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 80x44x182 cm |
| Is_geschikt_voor_binnen | true |
| nl_serie | Keter Moby |
| de_serie | Keter Moby |
| waarde_cm_afmeting_deur | 65.5 x 165 |
Vergelijkbare producten
- € 229,99 € 219,99
- € 179,99 € 154,99
- € 153,99 € 139,99




