Keter Moby lage kast (O)
Een ideale opbergkast om producten in je tuinhuis nog beter te ordenen
| Veilig afrekenen | |
| Op voorraad |
Omschrijving
Keter ontwerpt hun opbergkasten en -boxen met zowel stijl als functionaliteit in gedachten. De Keter Moby Lage Kast is daarin geen uitzondering. Deze kast met dubbele deur, twee planken én een extra stevige bodem biedt veel ruimte om overzichtelijk je spulletjes op te ruimen.
De dubbele deuren zijn uitgerust met metalen scharnieren voor extra stevigheid en voorkomen het openwaaien van de deuren. De draagkracht per plank is maximaal 30kg dankzij de extra steunbalken eronder. De stevige bodem kan maximaal 30kg aan gewicht dragen. De kast staat op verstelbare poten, zo kun je deze kast ook op een ongelijke ondergrond plaatsen.
De Keter Moby Lage Kast is gemaakt van duurzaam kunststof en is daarom onderhoudsvrij. Het enige wat je af en toe hoeft te doen is de buitenkant en planken afnemen met een vochtige doek met een klein beetje schoonmaakmiddel. Dit is bijvoorbeeld nodig wanneer de kast in een ruimte staat met veel stof.
De Moby Lage Kast kan op slot, maar wordt exclusief slot geleverd. We raden het aan deze kast te verankeren aan een vaste muur, zeker wanneer deze kast buiten staat. Zo weet je zeker dat je spulletjes droog en veilig bewaard blijven!
Specificaties
| Artikelnummer | 20-051-0104-0 |
| EAN nummer | 8013183116156 |
| Voorraad | 81 stuk(s) |
| Leverancier | Keter Home and Garden Products Ltd |
| merk | Keter |
| KeepStock | true |
| waarde_cm_breedte | 80 |
| waarde_cm_lengte | 44 |
| verschil | 80x40x100 cm |
| waarde_cm_hoogte | 100 |
| overeenkomst | Moby |
| nl_materiaal | Kunststof |
| transport_categorie | 2783 |
| de_accessoire_groep | Aufbewahren |
| be_is_rembours | false |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmetingen_cm | 44x80x100 |
| be_levertijd | 2-5 werkdagen |
| be_is_losseverkoop | true |
| de_dakvorm | Flach |
| de_deur_type | Doppeltür |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | false |
| de_collection_usp | Wartungsfrei Einfacher Zusammenbau Langlebiger Kunststoff |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_kleur | Anthrazit |
| de_levertijd | 1-2 Wochen |
| de_materiaal | Kunststoff |
| de_hoofdcategorie | Aufbewahrung |
| nl_is_rembours | false |
| nl_hoofdcategorie | Opbergen |
| de_type | Garagekast |
| nl_subcategorie | Opbergkast |
| nl_collection_usp | Onderhoudsvrij Gemakkelijk te monteren Duurzaam kunststof |
| supplier_sku | 246907 |
| nl_accessoire_groep | Opbergen |
| subcategorie | Opbergkasten |
| nl_webshop_naam | Keter Moby Lage Kast |
| de_webshop_naam | Keter Moby Niedrigschrank |
| is_geschikt_voor_buiten | true |
| de_subcategorie | Aufbewahrungsschrank |
| afmeting_verpakking | 845x257x460 |
| is_inclusief_slot | false |
| overeenkomst_collectie | 20-051-0104-0 |
| show_configurator_button | false |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Storage |
| is_onderhoudsvrij | true |
| shopctrl_subcategorie | Rekken & Kasten |
| is_overschilderbaar | false |
| shopctrl_subsubcategorie | Rekken & Kasten Kunststof |
| product_stock | in_stock |
| nl_voordelen | Handige en eenvoudige montage met gebruik van standaard gereedschap De voeten en de planken van de kast zijn in hoogte verstelbaar Elke plank bevat een extra ondersteunende balk zodat deze meer gewicht kan dragen |
| nl_nadelen | Je hebt zelf een slot nodig om de opbergkast veilig af te sluiten |
| de_voordelen | Komfortable und einfache Montage mit Standardwerkzeugen Die Füße und Regalbretter des Schranks sind höhenverstellbar Jedes Regal verfügt über eine zusätzliche Stützleiste (größere Tragfähigkeit) |
| MPN | MOBYLK |
| nl_deur_type | Dubbele deur |
| de_nadelen | Ein Schloss muss zusätzlich gekauft werden |
| nl_belangrijkste_kenmerken | Keter Antraciet Lessenaar Zadel Plat |
| nl_netrivals | Yes |
| be_netrivals | Yes |
| de_netrivals | Yes |
| nl_kleur | Antraciet |
| nl_levertijd | 2-5 werkdagen |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld over 2-5 werkdagen in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld over 2-5 werkdagen in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 1-2 Wochen. |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| nl_type | Garagekast |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| AID-OVK | Moby |
| waarde_cm_breedte_binnenmaat | 65.5 |
| waarde_cm_diepte_binnenmaat | 35.5 |
| waarde_cm_hoogte_binnenmaat | 83 |
| CP-ProductCode | 153097 |
| waarde_cm_hoogte_deur | 83 |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_opbergen |
| waarde_kg_gewicht | 9.45 |
| be_keuzehulp | choice_assistant_opbergen |
| waarde_l_inhoud | 193 |
| CP-Relatie | 20-051-0104-0|153097 |
| waarde_m3_inhoud | 0.19 |
| is_show-stel-een-vraag | false |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| waarde_cm_filter_breedte | 50 |
| waarde_cm_filter_diepte | 0 |
| de_kunststofsoort | Polypropylen |
| nl_kunststofsoort | Polypropyleen |
| is_vochtwerend | true |
| is_vorstbestendig | true |
| is_UV-bestendig | true |
| is_afsluitbaar | true |
| waarde_cm_deurbreedte | 65.5 |
| is_regenwaterbestendig | true |
| nl_afmetingen_(bxl) | 80x44x100 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 80x44x100 cm |
| nl_productgroep | Keter Moby |
| de_productgroep | Keter Moby |
| nl_serie | Keter Moby |
| de_serie | Keter Moby |
| waarde_cm_afmeting_deur | 65.5 x 83 |

