SmartShed tuinhuis Kampas 3030 met dubbel- en melkglas
€ 3.665,- € 2.900,-
| Veilig afrekenen | |
| Op voorraad |
Omschrijving
Wegens een dubbele bestelling hebben we een extra maatwerk tuinhuis op voorraad. Nu extra voordelig.
Inclusief:
- Melkglas
- Dubbel glas
- Premium ramen en deuren
Specificaties
| Artikelnummer | 17-122-1166-1 |
| EAN nummer | 1017122116617 |
| Voorraad | 1 stuk(s) |
| Leverancier | Tyla |
| merk | SmartShed |
| waarde_cm_breedte | 298 |
| waarde_cm_lengte | 298 |
| verschil | 300x300 cm |
| related_products | 04-020-0000-0:1 08-002-0126-0:1 12-168-0005-0:1 15-226-0001-0:1 15-115-0021-0:1 09-115-0003-0:1 21-123-0002-0:1 21-247-0566-0:1 21-086-0033-0:1 23-115-0014-0:1 23-115-0032-0:1 23-117-0001-0:10 21-123-0001-0:1 |
| waarde_cm_hoogte | 246 |
| overeenkomst | Kampas |
| waarde_m2_oppervlakte | 9 |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2534 |
| waarde_mm_wanddikte | 30 |
| be_is_rembours | false |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmetingen_cm_deur | 90 x 198 cm |
| afmetingen_cm | 298x298x246 |
| be_levertijd | 3-6 werkdagen |
| video | https://www.youtube.com/embed/cn0mqt_d_m4?rel=0 |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Flach |
| de_deur_type | Einzeltür |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_collection_usp | Anpassung möglich Eckfenster Vertikalprofil |
| de_is_prijsopvragen | false |
| de_houtbehandeling | Unbehandelt |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_houtsoort | Fichtenholz |
| ref-code | 30533 |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| hoofdcategorie | Blokhutten |
| de_levertijd | 10-12 Wochen |
| de_materiaal | Holz |
| id_oud | 2051037 |
| de_hoofdcategorie | Gartenhäuser |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Tuinhuisjes |
| de_soort_dak | Solide |
| is_onderhoudsproduct | false |
| nl_subcategorie | Houten tuinhuis |
| nl_collection_usp | Hoek ramen Verticaal profiel Uitgebreide maatwerk mogelijkheden |
| supplier_sku | KubaEW-3030 |
| nl_webshop_naam | SmartShed tuinhuis Kampas 3030 met dubbel- en melkglas |
| de_webshop_naam | SmartShed Gartenhaus Kampas |
| de_subcategorie | Gerätehaus Holz |
| is_isolatieglas | false |
| is_kant_klaar_geverfd_mogelijk | false |
| is_kunststofglas | false |
| overeenkomst_collectie | 17-122-1166-1 |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Garden buildings |
| shopctrl_subcategorie | Tuinhuizen |
| shopctrl_subsubcategorie | Tuinhuizen Vuren |
| is_veranda | false |
| nl_compare_specs | nl_dakvorm nl_houtsoort nl_afmetingen_(bxl) nl_houtbehandeling |
| be_compare_specs | Nl_houtsoort NL_dakvorm nl_afmetingen_(bxl) nl_houtbehandeling |
| de_compare_specs | de_dakvorm De_houtsoort de_afmetingen_(bxl) de_houtbehandeling |
| be_compare_position | top |
| MPN | KAMP2520 |
| nl_afmetingen_deur | 90 x 198 cm |
| de_compare_position | Top |
| nl_compare_position | top |
| nl_deur_type | Enkele deur |
| impuls_products | 14-168-0011-0 |
| Actief - Nederlands | 1 |
| nl_glassoort | Dubbel glas |
| nl_houtsoort | Vurenhout |
| Actief - Duits | 1 |
| Actief - Belgie | 1 |
| nl_netrivals | no |
| be_netrivals | no |
| de_netrivals | no |
| nl_levertijd | 3-6 werkdagen |
| Segment | Best |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 3-6 werkdagen in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 3-6 werkdagen in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 10-12 Wochen. |
| nl_highlight_label | 2e kans |
| nl_soort_dak | Massief |
| AID-OVK | Kampas |
| be_highlight_label | 2e kans |
| waarde_cm_breedte_binnenmaat | 292 |
| waarde_cm_diepte_binnenmaat | 292 |
| CP-ProductCode | 999483:000614 |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_tuinhuis |
| be_keuzehulp | choice_assistant_tuinhuis |
| de_keuzehulp | choice_assistant_gartenhaeuser |
| waarde_m2_dakoppervlakte | 8.88 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_deuren | 1 |
| be_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_ramen | 4 |
| de_transportkosten | exclusief |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| nl_offerteproduct | true |
| be_offerteproduct | true |
| waarde_cm_filter_breedte | 250 |
| waarde_cm_filter_diepte | 250 |
| waarde_mm_glasdikte | 4 |
| de_glassoort | Einzelglas |
| nl_afmetingen_(bxl) | 298 x 298 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 298 x 298 cm |
| nl_materiaal_dak | Hout |
| de_materiaal_dak | Holz |
| nl_afmeting_raam | 60x40 cm |
| nl_soort_isolatie | Geen isolatie |
| de_arten_isolierung | Optional |





