Omschrijving
Met een buitenverblijf van Trendhout krijg je eigenlijk een extra ruimte, maar dan in je tuin! Je kan ervoor kiezen het te gebruiken als loungeplek, buiteneetkamer, kantoor, als extra bergruimte of zelfs iets waar wij nog niet aan gedacht hebben. De buitenverblijven van Trendhout hebben een tal van maatwerkopties. Gebaseerd op hoe jij het verblijf in wil zetten, kun je ervoor kiezen om glazen of houten (schuif)wanden te plaatsen en meer of minder afgesloten berging. Er zijn zoveel mogelijkheden om dit buitenverblijf samen te stellen naar jouw wensen, dat wij jou stap voor stap mee kunnen nemen in het maken van een 3D ontwerp.
De basis van een Trendhout buitenverblijf is gemaakt van duurzaam Douglashout. De optionele wanden zijn gemaakt van vurenhout en zijn beschikbaar in verschillende kleuren. De glazen schuifwanden zijn gemaakt van enkel glas. Om de levensduur van je buitenverblijf te verlengen raden wij aan de houten wanden te beitsen.
Deze Buitenverblijf wordt geleverd inclusief de benodigdheden voor het dak:
- EPDM dakbedekking
- daklijsten standaard in zilver, kan uitgebreid worden met zwarte lijsten
- kunststof dakdoorvoer, kan uitgebreid worden met zinken variant
Let op! De prijs die hier getoond wordt is de basisprijs voor het frame van de constructie. Dit betekent dat de totaalprijs van jouw ontwerp hier van zal afwijken. Maak een afspraak in ons Experience Center in Breda om uw droombuitenverblijf samen te stellen!
Specificaties
| Artikelnummer | 22-271-0177-0 |
| EAN nummer | 8720246403732 |
| Voorraad | - |
| Leverancier | Trendhout |
| merk | Trendhout |
| upsell_products | 21-260-0743-0 21-260-0746-0 19-247-0138-0 |
| waarde_cm_breedte | 773 |
| waarde_cm_lengte | 305 |
| verschil | 780x340 cm |
| waarde_cm_hoogte | 260 |
| waarde_m2_oppervlakte | 24 |
| overeenkomst | RefterXL_Buitenverblijf |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2753 |
| be_is_rembours | false |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmeting_staanders | 14.5 x 14.5 cm |
| afmetingen_cm | 305x773x260 |
| be_levertijd | 6-8 weken |
| video | https://player.vimeo.com/video/727793449 |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Flachdach |
| Sequence | 1 |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | false |
| de_collection_usp | Umfangreiche Anpassungsmöglichkeiten Langlebiges Douglas-Holz |
| de_is_prijsopvragen | true |
| de_houtbehandeling | Unbehandelt |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_houtsoort | Douglasie holz |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_levertijd | 8-10 wochen |
| de_materiaal | Holz |
| de_hoofdcategorie | terrassenueberdachung |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Terrasoverkapping |
| de_soort_dak | Solide |
| de_type | Freistehend |
| nl_subcategorie | Vrijstaande overkapping |
| nl_collection_usp | Uitgebreide maatwerk mogelijkheden Duurzaam Douglashout Configurator beschikbaar |
| supplier_sku | 52.1071 |
| nl_webshop_naam | Trendhout buitenverblijf Refter XL |
| de_webshop_naam | Trendhout Refter XL Außenaufenthalt |
| de_subcategorie | Freistehendes überdachungen |
| is_gespiegeld_te_monteren | false |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | true |
| is_thumbnail_bijsnijden | true |
| is_inclusief_slot | false |
| is_inclusief_vloer | false |
| is_kant_klaar_geverfd_mogelijk | true |
| overeenkomst_collectie | RefterXL_Buitenverblijf_gr |
| is_maatwerk_mogelijk | true |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Awnings |
| shopctrl_subcategorie | Buitenverblijf |
| shopctrl_subsubcategorie | Buitenverblijf Douglas |
| nl_voordelen | Uitgebreide maatwerkmogelijkheden Gemaakt van duurzaam douglashout Ontwerp zelf in de handige configurator Inclusief dakbedekking |
| nl_nadelen | De palen moeten van de grond af staan. Verhelp dit met poeren of ankers Prijs die getoond wordt is voor het basisframe |
| nl_compare_specs | nl_dakvorm nl_houtsoort Afmeting_staanders nl_afmetingen_(bxl) |
| de_voordelen | Umfassende Arbeitsmöglichkeiten 3D-Eindruck Ihres Entwurfs mit Hilfe des Produktkonfigurators Dieser Artikel ist aus Douglass-Holz gefertigt und diese Holzart hat eine lange Lebensdauer Inklusive Dacheindeckung |
| be_compare_specs | Nl_houtsoort Afmeting_staanders NL_dakvorm nl_afmetingen_(bxl) |
| de_compare_specs | de_dakvorm De_houtsoort Afmeting_staanders de_afmetingen_(bxl) |
| be_compare_position | bottom |
| MPN | Refterxl22 |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | bottom |
| de_nadelen | Der angegebene Preis gilt für das Grundgestell Die Pfosten sollten keinen Bodenkontakt haben. Betonsockel oder Pfostenschuhe erforderlich. |
| nl_houtsoort | Douglashout |
| nl_netrivals | Yes |
| be_netrivals | Yes |
| de_netrivals | no |
| nl_token | https://trendhoutapp.nl/configure/configuration/76313/146/BMCj026kBmn141A8lRZDShQBFC7mmyML8dl9MdFMk9jACsC8pn0CuekMteqhdJx365vIecNgSDioFs5S2OodCB9NwgxudmFnmtsfdVhprBWmEfOJknxGIuOJ5aotq5fL |
| nl_levertijd | 6-8 weken |
| Segment | Best |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 6-8 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 6-8 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 8-10 Wochen. |
| nl_soort | Vrijstaand |
| nl_actie | Trendhout Config |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_type | Vrijstaand |
| AID-OVK | RefterXL_Buitenverblijf |
| Be_token | https://trendhoutapp.nl/configure/configuration/76313/146/BMCj026kBmn141A8lRZDShQBFC7mmyML8dl9MdFMk9jACsC8pn0CuekMteqhdJx365vIecNgSDioFs5S2OodCB9NwgxudmFnmtsfdVhprBWmEfOJknxGIuOJ5aotq5fL |
| waarde_cm_breedte_binnenmaat | 744 |
| waarde_cm_diepte_binnenmaat | 276 |
| CP-ProductCode | 156978 |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| be_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| de_keuzehulp | choice_assistant_terrassenueberdachung |
| CP-Relatie | 22-271-0177-0|156978 |
| waarde_m2_dakoppervlakte | 27 |
| waarde_mm_dakdikte | 18 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| waarde_st_aantal_staanders | 6 |
| is_show-stel-een-vraag | true |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| nl_materiaal_wanden | Hout |
| waarde_cm_filter_breedte | 750 |
| waarde_cm_filter_diepte | 300 |
| nl_afmeting_dikte_ringbalk | 65x145 mm |
| nl_afmeting_dikte_tussenbalk | 65x145 mm |
| nl_afwerking | Geschaafd |
| is_inclusief_funderingsbalken_geïmpregneerd | false |
| nl_Glaswand | Optioneel |
| is_inclusief_verankering | false |
| waarde_cm_doorloophoogte | 220 |
| nl_soort_paal | Massief |
| is_overkapping_inkortbaar | false |
| waarde_cm_dakoverstek_voor | 30 |
| waarde_cm_dakoverstek_achter | 3 |
| waarde_cm_dakoverstek_zijkant | 4 |
| nl_afmetingen_(bxl) | 773 x 305 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 773 x 305 cm |
| de_materiaal_wanden | Holz |
| nl_materiaal_dak | Hout |
| de_materiaal_dak | Holz |
| de_Glaswand | Optional |
| de_afwerking | Gehobelt |
| de_soort_paal | Massiv |
| nl_soort_isolatie | Geen isolatie |
| de_arten_isolierung | Nicht isoliert |


