Warm and Tender saunageur Lindebloesem 500 ml (O)
Geniet in je sauna van een heerlijke saunageur. De geuren van Warm en Tender zijn op basis van etherische oliën samengesteld. Deze frisse, natuurlijke geuren en maken de beleving van uw saunagang compleet. Bestaat uit concentraat, hierdoor gebruik je slechts 5 ml saunageur per liter water (1:20). Geur: Lindebloesem
| Veilig afrekenen | |
| Op voorraad |
Omschrijving
Geniet in uw sauna van een heerlijke saunageur. De geuren van Warm en Tender zijn op basis van etherische oliën samengesteld. Beleef de heerlijke, verfrissende geuren in uw eigen sauna.
Het gebruik van saunageuren is niet ingewikkeld maar wel belangrijk om goed te doen. De geuren van Warm en tender kunt u op zeer zuinige wijze gebruiken. Voeg per liter schoonwater 5 ml. Saunageur toe (1:20).
Lindebloesem is een saunageur die uw huid verzacht. Het geeft een gevoel van lente, een ontspringende natuur die als ‘vrouwelijk’ wordt getypeerd. De saunagang geeft u een bevrijdend gevoel. Geniet van deze natuurlijke geur in uw privésauna.
Specificaties
| Artikelnummer | 14-218-0010-0 |
| EAN nummer | 1014218001000 |
| Voorraad | 2 stuk(s) |
| Leverancier | Liberty Wellness |
| merk | Warm and Tender |
| verschil | Inhoud_500 ml |
| overeenkomst | Saunageur_Linde |
| transport_categorie | 2705 |
| linked_products | 14-218-0004-0 14-218-0006-0 14-218-0008-0 14-218-0012-0 14-218-0014-0 14-218-0016-0 14-218-0002-0 |
| be_is_rembours | false |
| be_levertijd | 1-3 werkdagen |
| be_is_losseverkoop | true |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | false |
| de_geur | Lindenblüten |
| de_collection_usp | Ätherische Öle Mehrere Düfte |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_levertijd | 2-5 Arbeitstage |
| id_oud | 1974956 |
| de_hoofdcategorie | Sauna kaufen |
| nl_is_rembours | false |
| nl_hoofdcategorie | Sauna Kopen |
| de_type | Pro Einheit |
| nl_subcategorie | Sauna Geuren |
| nl_collection_usp | Etherische oliën Meerdere geuren |
| supplier_sku | 14-218-0010-0 |
| nl_webshop_naam | Warm and Tender saunageur - Lindebloesem 500 ml |
| de_webshop_naam | Warm and Tender Saunaduft - Lindenblüten 500 ml |
| de_subcategorie | Saunadüfte |
| linked_keuze | Geur |
| linked_keuze_producten | 14-218-0002-0:Eucalyptus 14-218-0004-0:Dennen 14-218-0006-0:Lavendel 14-218-0008-0:houtgeur 14-218-0010-0:Lindebloesem 14-218-0012-0:alpenkruiden 14-218-0014-0:jasmijn 14-218-0016-0:Finland_fris |
| overeenkomst_collectie | 14-218-0010-0 |
| show_configurator_button | false |
| shopctrl_hoofdcategorie | Saunas |
| shopctrl_subcategorie | Sauna accessoires |
| shopctrl_subsubcategorie | Saunageuren |
| product_stock | limited_stock |
| be_compare_position | top |
| MPN | SGWT500 |
| de_compare_position | Top |
| nl_compare_position | top |
| impuls_products | 14-218-0027-0 |
| nl_geur | Lindebloesem |
| nl_netrivals | no |
| be_netrivals | no |
| de_netrivals | no |
| nl_levertijd | 1-3 werkdagen |
| Segment | Better |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 1-3 werkdagen in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 1-3 werkdagen in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 2-5 arbeitstage. |
| nl_highlight_label | Uitverkoop |
| nl_quickfilter | Op voorraad |
| nl_type | Per stuk |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| AID-OVK | Saunageur_Linde |
| be_highlight_label | Uitverkoop |
| de_highlight_label | Ausverkauf |
| CP-ProductCode | 152817 |
| CP-Relatie | 14-218-0010-0|152817 |
| waarde_ml_inhoud | 500 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |

