Omschrijving
Ben je op zoek naar naar een mooie Douglas overkapping om langer van je tuin te kunnen genieten? Dan is de WoodAcademy Duke Douglas overkapping wellicht de perfecte oplossing. Gebruik de overkapping als plek om je loungebank weg te zetten of bouw er een complete buitenkeuken in. De vrijstaande overkapping bestaat uit een fijnbezaagd Douglashouten frame met slanke staanders van 12x12 cm, schoren en een overstek (tot 60 cm mogelijk) aan de voorkant. Dit geeft de Duke een traditionele look en feel.
Naar wens aanpasbaar
Omdat de modellen van WoodAcademy modulair zijn. Betekent dit dat je meer vrijheid hebt in het bepalen van de indeling van de overkapping. Bepaal zelf of je wanden wilt toevoegen aan de overkapping of plaats er een glazenwand in. Ook kan het overstek aan de voorkant zelf bepaald worden, door het verschuiven van de palen kun je een overstek creëren tot 60 cm. Let wel op dat dit invloed heeft op je funderingsplan.
Douglashout
Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kunt in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie. Een ander kenmerk van Douglashout is dat het kan gaan scheuren. Scheuren kunnen ontstaan wanneer de temperaturen dalen en stijgen, omdat hout krimpt bij warm weer en uit zet bij vochtig weer. Maar maak je geen zorgen, deze houteigenschappen doen echter niets af aan de kwaliteit van het hout.
Bouwpakket
Het pakket bestaat uit een doe het zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen.
Specificaties
| Artikelnummer | 19-247-0056-0 |
| EAN nummer | 8715357006873 |
| Voorraad | 98 stuk(s) |
| Leverancier | Carpentier |
| merk | WoodAcademy |
| KeepStock | true |
| upsell_products | 19-247-0078-0 19-247-0172-0 |
| waarde_cm_breedte | 490 |
| waarde_cm_lengte | 290 |
| verschil | 500x300 cm |
| related_products | 15-020-0265-0:1 16-185-0045-0:7 20-247-0323-0:1 17-247-0006-0:1 17-247-0015-0:1 17-247-0021-0:1 12-169-0004-0:7 17-247-0008-0:1 17-247-0017-0:1 17-247-0023-0:1 20-247-0425-0:1 21-168-0009-0:7 21-123-0002-0:1 21-247-0031-0:1 21-263-0001-0:1 22-247-0001-0:1 22-247-0007-0:1 22-247-0003-0:1 22-247-0009-0:1 21-086-0037-0:1 22-247-0031-0:1 23-247-0752-0:7 21-123-0001-0:1 25-247-0009-0:1 19-247-0325-0:1 19-247-0323-0:1 26-115-0071-0:1 26-115-0072-0:1 26-115-0023-0:1 26-115-0024-0:1 |
| waarde_cm_hoogte | 260 |
| overeenkomst | Duke_10 |
| waarde_m2_oppervlakte | 14 |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2593 |
| linked_products | 19-247-0246-0 |
| be_is_rembours | false |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmeting_staanders | 12 x 12 cm |
| afmetingen_cm | 290x490x260 |
| be_levertijd | 2-4 weken |
| video | https://www.youtube.com/embed/hGwKK1hmw7k?rel=0 |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Flachdach |
| Sequence | 1 |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_framemateriaal | Douglasie holz |
| de_collection_usp | erweiterbar mit Wänden Langlebiges Douglasienholz Schlanke Pfosten |
| de_is_prijsopvragen | false |
| de_houtbehandeling | Unbehandelt |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_houtsoort | Douglasie holz |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_kleur | unbehandelte Douglasie |
| de_levertijd | 2-4 Wochen |
| hoofdcategorie | Homepage |
| de_materiaal | Holz |
| id_oud | 3166350 |
| de_hoofdcategorie | terrassenüberdachung |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Terrasoverkapping |
| de_soort_dak | Solide |
| is_onderhoudsproduct | false |
| de_type | Freistehend |
| nl_subcategorie | Vrijstaande overkapping |
| nl_collection_usp | Uitbreidbaar met wanden Duurzaam Douglashout Slanke staanders |
| supplier_sku | 148437 |
| file0 | TechInfo-DE-19-247-0050-0.pdf||7304284550-TechInfo-DE-19-247-0050-0.pdf |
| subcategorie | Douglas Overkapping |
| file1 | TechInfo-NL-19-247-0050-0.pdf||1879968389-TechInfo-NL-19-247-0050-0.pdf |
| nl_webshop_naam | WoodAcademy douglas overkapping Duke |
| de_webshop_naam | WoodAcademy Überdachung Douglasie Duke |
| de_subcategorie | Freistehendes überdachungen |
| is_gespiegeld_te_monteren | true |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | false |
| is_thumbnail_bijsnijden | true |
| is_inclusief_slot | false |
| is_inclusief_vloer | false |
| linked_keuze | Afwerking |
| linked_keuze_producten | 19-247-0056-0:Fijnbezaagd 19-247-0246-0:Geschaafd |
| woodacademy_manual | true |
| overeenkomst_collectie | Duke_11 |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | false |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Awnings |
| shopctrl_subcategorie | Overkapping |
| shopctrl_subsubcategorie | Overkapping Douglas |
| product_stock | in_stock |
| nl_voordelen | Gemaakt van duurzaam douglashout De grootte van het overstek kan zelf bepaald worden Kan uitgebreid worden met wanden |
| nl_nadelen | Enkele delen van de constructie dienen nog op maat gezaagd te worden De palen moeten van de grond af staan. Verhelp dit met poeren of ankers |
| nl_compare_specs | nl_dakvorm nl_houtsoort Afmeting_staanders nl_afmetingen_(bxl) |
| de_voordelen | Mit Wänden erweiterbar Hergestellt aus langlebigem Douglasienholz Die Größe des Überhangs können Sie selbst bestimmen |
| be_compare_specs | Nl_houtsoort Afmeting_staanders NL_dakvorm nl_afmetingen_(bxl) |
| de_compare_specs | de_dakvorm De_houtsoort Afmeting_staanders de_afmetingen_(bxl) |
| be_compare_position | top |
| MPN | DUKE3030 |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | top |
| de_nadelen | Einige Teile der Konstruktion müssen auf Maß gesägt werden Die Pfosten sollten keinen Bodenkontakt haben. Betonsockel oder Pfostenschuhe erforderlich |
| nl_framemateriaal | Douglashout |
| impuls_products | 21-263-0001-0 14-168-0011-0 19-020-0336-0 |
| nl_houtsoort | Douglashout |
| nl_netrivals | Yes |
| be_netrivals | Yes |
| de_netrivals | no |
| nl_kleur | Blank |
| nl_levertijd | 2-4 weken |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-4 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-4 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 2-4 Wochen. |
| nl_highlight_label | € 210 korting |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_type | Vrijstaand |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| AID-OVK | Duke_10 |
| be_highlight_label | € 220 korting |
| de_highlight_label | € 280 Rabatt |
| CP-ProductCode | 148437 |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| be_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| de_keuzehulp | choice_assistant_terrassenueberdachung |
| CP-Relatie | 19-247-0056-0|148437 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| be_transportkosten | exclusief |
| de_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_staanders | 7 |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| nl_offerteproduct | true |
| be_offerteproduct | true |
| nl_houtbehandeling_frame | Onbehandeld |
| nl_kleur_frame | Blank |
| waarde_cm_filter_breedte | 450 |
| waarde_cm_filter_diepte | 250 |
| is_glaswand | false |
| de_kleur_frame | Unbehandelte Douglasie |
| de_houtbehandeling_frame | Unbehandelt |
| nl_afmeting_dikte_ringbalk | 50x500 mm |
| nl_afmeting_dikte_tussenbalk | 50x500 mm |
| Waarde_cm_dakoverstek | 10 |
| nl_afwerking | Fijnbezaagd |
| nl_framekleur | Blank |
| nl_Glaswand | Geen |
| is_inclusief_verankering | false |
| is_overkapping_inkortbaar | true |
| nl_afmetingen_(bxl) | 490 x 290 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 490 x 290 cm |
| nl_materiaal_dak | Hout |
| de_materiaal_dak | Holz |
| de_Glaswand | Keine |
| de_afmeting_dikte_ringbalk | 50x500 mm |
| de_afmeting_dikte_tussenbalk | 50x500 mm |
| de_afwerking | Feingesägt |
| de_framekleur | Naturbelassen |
Vergelijkbare producten
- € 2.279,- € 2.139,-
- € 2.969,- € 2.669,-










