WoodAcademy Douglas overkapping L-model Moonstone Essential Nero 780x300+400x400
| Veilig afrekenen | |
| Niet op voorraad |
Omschrijving
Zoek je meer dan alleen een standaard overkapping? Dan is de Moonstone Essential hoek model de ideale keuze. Het frame van fijnbezaagd Douglashout met slanke staanders van 15x15 cm zorgt voor een strakke en moderne uitstraling. De unieke L-vorm van dit model biedt verschillende mogelijkheden met de indeling. Zoals de Moonstone waarbij we met verschillende wanden een beschutte lounge plek creëren.
Douglashout
Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kan in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie.
Naar wens aanpasbaar
De modellen van WoodAcademy zijn modulair, dit betekent dat je vaak zelf de keuze hebt om elementen aan te passen. Pas de wanden aan naar duurzame composiet wanden of plaats wanden op andere plekken om zo je eigen indeling te creëren.
Bouwpakket
Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. We leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen. Wil je liever niet zelf aan de slag? Dan kunnen de professionals van onze opbouwservice dit voor je verzorgen.
Houd er rekening mee
De wanden zijn standaard enkelzijdig. Voeg extra wanden toe voor een mooiere afwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 26-115-0143-0 |
| EAN nummer | 1026115014304 |
| Voorraad | - |
| Leverancier | Carpentier |
| merk | WoodAcademy |
| nl_skus_met_korting | 21-185-0083-0|*|100|Gratis betonpoeren 20-185-0082-0|*|100|Gratis betonpoeren |
| waarde_cm_breedte | 700 |
| waarde_cm_lengte | 780 |
| verschil | 780x300 + 400x400 cm |
| related_products | 12-169-0004-0:9 21-168-0009-0:10 20-185-0082-0:9 21-185-0083-0:9 22-247-0179-0:1 24-247-0080-0:1 23-247-0927-0:1 24-247-0084-0:1 21-086-0042-0:1 24-247-0358-0:1 24-247-0306-0:1 26-115-0071-0:1 26-115-0072-0:1 26-115-0076-0:1 26-115-0057-0:1 26-115-0058-0:1 23-260-0095-0:16 |
| waarde_cm_hoogte | 250 |
| waarde_m2_oppervlakte | 39 |
| overeenkomst | Moonst_Ess_L_Nero |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2593 |
| linked_products | 26-115-0133-0 26-115-0123-0 |
| be_is_rembours | true |
| nl_houtbehandeling | Behandeld |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmeting_staanders | 15x15 cm |
| be_levertijd | 4-6 weken |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| Sequence | 1 |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_is_prijsopvragen | false |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_levertijd | 4-6 Wochen |
| nl_is_rembours | true |
| nl_hoofdcategorie | Terrasoverkapping |
| nl_subcategorie | Vrijstaande overkapping |
| nl_collection_usp | Hoekmodel Duurzaam Douglashout Slanke staanders |
| supplier_sku | (OMBOUWEN!) |
| nl_webshop_naam | WoodAcademy Douglas overkapping L-model Moonstone Essential Nero |
| is_gespiegeld_te_monteren | true |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | false |
| is_thumbnail_bijsnijden | true |
| linked_keuze | kleur Paaldikte |
| linked_keuze_producten | 26-115-0123-0:Blank 26-115-0143-0:Zwart 26-115-0133-0:19x19 cm:Paaldikte 26-115-0143-0:15x15 cm:Paaldikte |
| overeenkomst_collectie | Moonst_Ess_L_Nero_2 |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | false |
| bundle_products | 17-247-0016-0:1 17-247-0027-0:1 17-247-0015-0:1 26-115-0103-0:1 |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Awnings |
| shopctrl_subcategorie | Overkapping |
| shopctrl_subsubcategorie | Douglas overkapping |
| nl_voordelen | Je hebt een vrije keuze waar je extra wanden wilt plaatsen Gemaakt van duurzaam douglashout Uniek model Modulair ontwerp Slanke palen van 15x15 cm |
| nl_nadelen | Enkele delen van de constructie moeten op maat gezaagd worden bij montage De schroeven blijven zichtbaar in het hout |
| MPN | lmoonessentialne |
| nl_framemateriaal | Hout |
| nl_houtsoort | Douglashout |
| nl_kleur | Zwart |
| nl_levertijd | 4-6 weken |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 4-6 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 4-6 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 4-6 wochen. |
| nl_highlight_label | GRATIS Betonpoeren alléén in April |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_type | Vrijstaand |
| be_highlight_label | GRATIS Betonpoeren alléén in April |
| de_highlight_label | KOSTENLOSE Betonfundamente nur im April |
| waarde_m2_dakoppervlakte | 39 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| be_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_staanders | 10 |
| nl_offerteproduct | true |
| be_offerteproduct | true |
| nl_in_onze_showroom | ja |
| nl_houtbehandeling_frame | Onbehandeld |
| nl_materiaal_wanden | Vurenhout |
| waarde_cm_filter_breedte | 700 |
| nl_houtbehandeling_wanden | Geverfd |
| waarde_cm_filter_diepte | 750 |
| nl_afmeting_dikte_ringbalk | 50x200 mm |
| nl_afmeting_dikte_tussenbalk | 50x150 mm |
| nl_framekleur | Blank |
| nl_Glaswand | Geen |
| is_inclusief_verankering | false |
| waarde_cm_doorloophoogte | 231 |
| nl_soort_paal | Massief |
| is_overkapping_inkortbaar | true |
| nl_afmetingen_(bxl) | 700 x 780 cm |
| nl_materiaal_dak | Hout |







