WoodAcademy Douglas overkapping L-model Ruby Excellent 780x300+300x300
| Veilig afrekenen | |
| Niet op voorraad |
Omschrijving
Zoek je meer dan alleen een standaard overkapping? Dan is de Ruby Excellent hoek model de ideale keuze. Het frame van geschaafd Douglashout met robuuste staanders van 19x19 cm zorgt voor een strakke en moderne uitstraling. De unieke L-vorm van dit model biedt verschillende mogelijkheden met de indeling. Of je nu droomt van een uitgebreide buitenkeuken in de ene hoek en een loungeplek in de andere, of een combinatie van opslag en terras: de mogelijkheden zijn eindeloos. Beschikbaar in diverse afmetingen, zodat er altijd een match is voor jouw tuin
Douglashout
Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kan in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie.
Bouwpakket
Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. We leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen. Wil je liever niet zelf aan de slag? Dan kunnen de professionals van onze opbouwservice dit voor je verzorgen.
Specificaties
| Artikelnummer | 26-115-0091-0 |
| EAN nummer | 1026115009102 |
| Voorraad | - |
| Leverancier | Carpentier |
| merk | WoodAcademy |
| nl_skus_met_korting | 21-185-0083-0|*|100|Gratis betonpoeren 20-185-0082-0|*|100|Gratis betonpoeren |
| waarde_cm_breedte | 600 |
| waarde_cm_lengte | 780 |
| verschil | 780x300 + 300x300 cm |
| related_products | 12-169-0004-0:9 20-247-0440-0:1 21-247-0031-0:1 20-185-0082-0:9 21-185-0083-0:9 21-086-0041-0:1 22-247-0179-0:1 21-168-0009-0:11 24-247-0080-0:1 23-247-0927-0:1 24-247-0084-0:1 24-247-0358-0:1 24-247-0306-0:1 19-247-0325-0:1 19-247-0323-0:1 26-115-0071-0:1 26-115-0072-0:1 26-115-0076-0:1 26-115-0057-0:1 26-115-0058-0:1 23-260-0095-0:16 |
| waarde_cm_hoogte | 250 |
| waarde_m2_oppervlakte | 32 |
| overeenkomst | Ruby_Exc_L |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2593 |
| linked_products | 26-115-0101-0 |
| be_is_rembours | true |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmeting_staanders | 19x19 cm |
| be_levertijd | 4-6 weken |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| Sequence | 1 |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_is_prijsopvragen | false |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_levertijd | 4-6 Wochen |
| nl_is_rembours | true |
| nl_hoofdcategorie | Terrasoverkapping |
| nl_subcategorie | Vrijstaande overkapping |
| nl_collection_usp | Hoekmodel Duurzaam Douglashout Robuuste staanders |
| supplier_sku | 159638 |
| nl_webshop_naam | WoodAcademy Douglas overkapping L-model Ruby Excellent |
| is_gespiegeld_te_monteren | true |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | false |
| is_thumbnail_bijsnijden | true |
| linked_keuze | Paaldikte |
| linked_keuze_producten | 26-115-0091-0:19x19 cm:Paaldikte 26-115-0101-0:15x15 cm:Paaldikte |
| overeenkomst_collectie | Ruby_Exc_L_2 |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | false |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Awnings |
| shopctrl_subcategorie | Overkapping |
| shopctrl_subsubcategorie | Douglas overkapping |
| nl_voordelen | Gemaakt van duurzaam douglashout Stevige en robuuste look dankzij de palen van 19.5x19.5cm Uniek model Modulair ontwerp |
| nl_nadelen | Enkele delen van de constructie moeten op maat gezaagd worden bij montage De schroeven blijven zichtbaar in het hout |
| MPN | lrubyexcellentdg |
| nl_houtsoort | Douglashout |
| nl_netrivals | Yes |
| be_netrivals | Yes |
| nl_kleur | Blank |
| nl_levertijd | 4-6 weken |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 4-6 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 4-6 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 4-6 wochen. |
| nl_highlight_label | GRATIS Betonpoeren alléén in April |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_type | Vrijstaand |
| be_highlight_label | GRATIS Betonpoeren alléén in April |
| de_highlight_label | KOSTENLOSE Betonfundamente nur im April |
| CP-ProductCode | 159638 |
| waarde_m2_dakoppervlakte | 32 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| be_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_staanders | 11 |
| nl_offerteproduct | true |
| be_offerteproduct | true |
| nl_in_onze_showroom | ja |
| waarde_cm_filter_breedte | 600 |
| waarde_cm_filter_diepte | 750 |
| nl_afmeting_dikte_ringbalk | 45x200 mm |
| nl_afmeting_dikte_tussenbalk | 45x145 mm |
| nl_Glaswand | Geen |
| is_inclusief_verankering | false |
| waarde_cm_doorloophoogte | 231 |
| nl_soort_paal | Massief |
| is_overkapping_inkortbaar | true |
| nl_afmetingen_(bxl) | 600 x 780 cm |
| nl_materiaal_dak | Hout |







