WoodAcademy Douglas overkapping Moonstone Essential 500x300 cm
| Veilig afrekenen | |
| Niet op voorraad |
Omschrijving
De Moonstone Essential is de ideale vrijstaande overkapping om heel het jaar door onder te kunnen ontspannen en heel het jaar door van je tuin te kunnen genieten. Of je nu je loungeset eronder kwijt wilt of een complete buitenkeuken, de opties zijn eindeloos. Het frame van fijnbezaagd Douglashout met slanke staanders van 15x15 cm zorgt voor een strakke en moderne uitstraling. Standaard leverbaar met enkelzijdige onbehandelde Douglas houten wanden of zwart gespoten vurenhouten wanden.
Naar wens aanpasbaar
De modellen van WoodAcademy zijn modulair. Dat betekent dat je meer vrijheid hebt in het bepalen van de indeling. Bepaal zelf bij montage op welke positie je de wanden wilt plaatsen, breid uit met een extra glaswand of kies voor duurzame composiet wanden.
Douglashout
Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kan in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie.
Bouwpakket
Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. We leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen. Wil je liever niet zelf aan de slag? Dan kunnen de professionals van onze opbouwservice dit voor je verzorgen.
Standaard inclusief:
- Fijnbezaagd & ongedroogd Douglashouten frame
- Enkelzijdige zij- en achterwand
- Stadsdoorvoer
- Bevestigingsmateriaal
Specificaties
| Artikelnummer | 22-247-0094-0 |
| EAN nummer | 1022247009409 |
| Voorraad | - |
| Leverancier | Carpentier |
| merk | WoodAcademy |
| nl_skus_met_korting | 16-185-0049-0|*|100|Gratis betonpoeren 16-185-0045-0|*|100|Gratis betonpoeren |
| upsell_products | 19-247-0172-0 22-260-0058-0 20-260-0349-0 |
| waarde_cm_breedte | 500 |
| waarde_cm_lengte | 300 |
| verschil | 500x300 cm |
| related_products | 15-020-0265-0:1 16-185-0045-0:6 12-169-0004-0:6 16-185-0049-0:6 20-247-0425-0:1 21-168-0009-0:6 21-123-0002-0:1 21-247-0031-0:1 21-263-0001-0:1 21-086-0038-0:1 22-247-0031-0:1 21-123-0001-0:1 24-247-0291-0:1 24-247-0313-0:1 24-247-0301-0:1 23-260-0095-0:9 25-247-0009-0:1 19-247-0325-0:1 19-247-0323-0:1 26-115-0071-0:1 26-115-0072-0:1 26-115-0023-0:1 26-115-0024-0:1 |
| waarde_cm_hoogte | 250 |
| waarde_m2_oppervlakte | 20 |
| overeenkomst | Moonstone_Ess_dg |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2593 |
| linked_products | 19-247-0179-0 22-247-0118-0 |
| waarde_mm_wanddikte | 20 |
| be_is_rembours | false |
| waarde_cm_nokhoogte | 250 |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmeting_staanders | 15 x 15 cm |
| be_levertijd | 2-4 weken |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Flachdach |
| Sequence | 1 |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_framemateriaal | Douglasie holz |
| de_collection_usp | Modernes Design Langlebiges Douglasienholz Schlanke Pfosten |
| de_is_prijsopvragen | false |
| de_houtbehandeling | Unbehandelt |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_houtsoort | Douglasie holz |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_kleur | Blank |
| de_levertijd | 2-4 Wochen |
| de_materiaal | Holz |
| de_hoofdcategorie | terrassenüberdachung |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Terrasoverkapping |
| de_soort_dak | Solide |
| de_type | Freistehend |
| nl_subcategorie | Vrijstaande overkapping |
| nl_collection_usp | Modern design Duurzaam Douglashout Slanke staanders |
| supplier_sku | 22-247-0094-0 |
| de_wandtype | Einseitig |
| is_dubbelwandig | false |
| nl_webshop_naam | WoodAcademy douglas overkapping Moonstone Essential |
| de_webshop_naam | WoodAcademy Douglasien Überdachung Moonstone Essential |
| de_subcategorie | Freistehendes überdachungen |
| is_gespiegeld_te_monteren | true |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | false |
| is_thumbnail_bijsnijden | true |
| is_inclusief_vloer | false |
| linked_keuze | kleur Paaldikte |
| is_kant_klaar_geverfd_mogelijk | true |
| linked_keuze_producten | 22-247-0094-0:Blank 22-247-0118-0:Zwart 19-247-0179-0:19x19 cm:Paaldikte 22-247-0094-0:15x15 cm:Paaldikte |
| woodacademy_manual | true |
| overeenkomst_collectie | Moon_Ess_mid |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | false |
| bundle_products | 17-247-0006-0:1 17-247-0008-0:1 22-247-0167-0:1 |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Awnings |
| shopctrl_subcategorie | Overkapping |
| shopctrl_subsubcategorie | Overkapping Douglas |
| product_stock | in_stock |
| nl_voordelen | Je hebt een vrije keuze waar je extra wanden wilt plaatsen Duurzaam en onderhoudsarm Douglashout |
| nl_nadelen | De palen moeten van de grond af staan. Verhelp dit met poeren of ankers Enkele delen van de constructie moeten op maat gezaagd worden bij montage |
| is_veranda | false |
| nl_compare_specs | nl_dakvorm nl_houtsoort Afmeting_staanders nl_afmetingen_(bxl) |
| de_voordelen | Dauerhaftes und pflegeleichtes Douglasienholz Freie Wahl bei der Platzierung der (Glas-)Wände |
| be_compare_specs | Nl_houtsoort Afmeting_staanders NL_dakvorm nl_afmetingen_(bxl) |
| de_compare_specs | de_dakvorm De_houtsoort Afmeting_staanders de_afmetingen_(bxl) |
| be_compare_position | bottom |
| MPN | moon1212dg |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | bottom |
| de_nadelen | Die Pfosten müssen vom Boden abgehoben sein. Abhilfe mit Pfosten oder Ankern |
| nl_framemateriaal | Douglashout |
| Actief - Nederlands | 1 |
| nl_houtsoort | Douglashout |
| Actief - Duits | 1 |
| Actief - Belgie | 1 |
| nl_netrivals | Yes |
| be_netrivals | Yes |
| de_netrivals | no |
| nl_kleur | Blank |
| nl_levertijd | 2-4 weken |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-4 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-4 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 2-4 Wochen. |
| nl_highlight_label | GRATIS Betonpoeren alléén in April |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_type | Vrijstaand |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| nl_aanbieding | Aanbieding |
| AID-OVK | Moonstone_Ess |
| nl_wandkleur | Blank |
| nl_wandtype | Enkelzijdig |
| be_highlight_label | GRATIS Betonpoeren alléén in April |
| de_highlight_label | KOSTENLOSE Betonfundamente nur im April |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| be_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| de_keuzehulp | choice_assistant_terrassenueberdachung |
| waarde_m2_dakoppervlakte | 20 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| be_transportkosten | exclusief |
| de_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_staanders | 6 |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| nl_offerteproduct | true |
| be_offerteproduct | true |
| nl_houtbehandeling_frame | Onbehandeld |
| nl_materiaal_wanden | Douglashout |
| waarde_cm_filter_breedte | 500 |
| nl_houtbehandeling_wanden | Onbehandeld |
| waarde_cm_filter_diepte | 300 |
| is_glaswand | false |
| de_houtbehandeling_frame | Unbehandelt |
| de_houtbehandeling_wanden | Unbehandelt |
| nl_afmeting_dikte_ringbalk | 45x190 mm |
| nl_afmeting_dikte_tussenbalk | 45x190 mm |
| nl_afwerking | Fijnbezaagd |
| nl_framekleur | Blank |
| waarde_cm_zijwandhoogte | 235 |
| nl_Glaswand | Geen |
| is_inclusief_berging | false |
| is_inclusief_verankering | false |
| waarde_cm_doorloophoogte | 235 |
| nl_soort_paal | Massief |
| is_overkapping_inkortbaar | true |
| nl_afmetingen_(bxl) | 500 x 300 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 500 x 300 cm |
| de_materiaal_wanden | Douglasie |
| nl_materiaal_dak | Hout |
| de_Glaswand | Keine |
| de_afmeting_dikte_ringbalk | 45x145 mm |
| de_afmeting_dikte_tussenbalk | 45x145 mm |
| de_afwerking | Feingesägt |
| de_framekleur | Naturbelassen |
| nl_soort_isolatie | Geen isolatie |
| de_arten_isolierung | Nicht isoliert |
Vergelijkbare producten
- € 2.279,- € 2.139,-
- € 4.914,-











