WoodAcademy Douglas overkapping Ruby Essential 780x300 cm
| Veilig afrekenen | |
| Op voorraad |
Omschrijving
Ontspan heerlijk onder deze Douglas houten overkapping van WoodAcademy. Perfect voor een buitenkeuken, loungebank, of eetplek. De Ruby Essential is het kleine broertje van de Excellent overkapping. Het frame van fijnbezaagd Douglashout met slanke staanders van 15x15 cm zorgt voor een strakke en moderne uitstraling zonder al te robuust over te komen. Verkrijgbaar in verschillende breedtes tot wel 1180 cm en een diepte van 300 of 400 cm.
Naar wens aanpasbaar
De modellen van WoodAcademy zijn modulair. Dat betekent dat je meer vrijheid hebt in het bepalen van de indeling. Voeg een (glas)wand toe aan de overkapping, hiermee geniet je niet alleen van meer privacy maar beschermen de wanden je tegen de verschillende elementen.
Duurzaam Douglashout
Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kan in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie.
Bouwpakket
Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. We leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen. Wil je liever niet zelf aan de slag? Dan kunnen de professionals van onze opbouwservice dit voor je verzorgen. Kijk bij ‘Product zelf samenstellen’ om deze optie toe te voegen aan je bestelling.
Standaard inclusief:
- Geschaafd & gedroogd Douglashouten frame
- Stadsdoorvoer
- Bevestigingsmateriaal
Specificaties
| Artikelnummer | 24-247-0108-0 |
| EAN nummer | 1024247010805 |
| Voorraad | 98 stuk(s) |
| Leverancier | Carpentier |
| merk | WoodAcademy |
| nl_skus_met_korting | 16-185-0049-0|*|100|Gratis betonpoeren 16-185-0045-0|*|100|Gratis betonpoeren |
| upsell_products | 19-247-0307-0 21-260-0591-0 20-247-0400-0 |
| waarde_cm_breedte | 780 |
| waarde_cm_lengte | 300 |
| verschil | 780x300 cm |
| related_products | 15-020-0265-0:1 16-185-0045-0:8 16-185-0049-0:8 12-169-0004-0:8 17-247-0006-0:1 17-247-0015-0:1 17-247-0021-0:1 17-247-0027-0:1 17-247-0031-0:1 17-247-0029-0:1 20-247-0425-0:1 21-168-0009-0:8 21-123-0002-0:1 21-247-0031-0:1 21-263-0001-0:1 22-247-0001-0:1 22-247-0007-0:1 21-086-0039-0:1 22-247-0031-0:1 21-123-0001-0:1 24-247-0291-0:1 19-247-0325-0:1 19-247-0323-0:1 25-115-0009-0:1 26-115-0071-0:1 26-115-0072-0:1 25-115-0010-0:1 26-115-0029-0:1 26-115-0030-0:1 |
| waarde_cm_hoogte | 250 |
| waarde_m2_oppervlakte | 23 |
| overeenkomst | Ruby_Ess |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2593 |
| linked_products | 19-247-0283-0 |
| be_is_rembours | false |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmeting_staanders | 15 x 15 cm |
| be_levertijd | 2-4 weken |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Flachdach |
| Sequence | 1 |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_framemateriaal | Douglasie holz |
| de_collection_usp | erweiterbar mit Wänden Langlebiges Douglasienholz Schlanke Pfosten |
| de_is_prijsopvragen | false |
| de_houtbehandeling | Unbehandelt |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_houtsoort | Douglasie holz |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_kleur | unbehandelte Douglasie |
| de_levertijd | 2-4 Wochen |
| de_materiaal | Holz |
| de_hoofdcategorie | terrassenüberdachung |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Terrasoverkapping |
| de_soort_dak | Solide |
| de_type | Freistehend |
| nl_subcategorie | Vrijstaande overkapping |
| nl_collection_usp | Uitbreidbaar met wanden Duurzaaam douglashout Slanke staanders |
| supplier_sku | 150804 |
| nl_webshop_naam | WoodAcademy douglas overkapping Ruby Essential |
| de_webshop_naam | WoodAcademy Douglasien Überdachung Ruby Essential |
| de_subcategorie | Freistehendes überdachungen |
| is_gespiegeld_te_monteren | true |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | false |
| is_thumbnail_bijsnijden | true |
| linked_keuze | Paaldikte |
| linked_keuze_producten | 19-247-0283-0:19x19 cm:Paaldikte 24-247-0108-0:15x15 cm:Paaldikte |
| woodacademy_manual | true |
| overeenkomst_collectie | Ruby_Ess_gr |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | false |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Awnings |
| shopctrl_subcategorie | Overkapping |
| shopctrl_subsubcategorie | Overkapping Douglas |
| product_stock | in_stock |
| nl_voordelen | Modulair model waarbij je glazen of houten wanden toe kunt voegen Gemaakt van duurzaam en onderhoudsarm Douglashout Slanke staanders van 15 x 15 cm |
| nl_nadelen | Enkele delen van de constructie moeten op maat gezaagd worden bij montage De schroeven blijven zichtbaar in het hout |
| nl_compare_specs | nl_dakvorm nl_houtsoort Afmeting_staanders nl_afmetingen_(bxl) |
| de_voordelen | Dauerhaftes und pflegeleichtes Douglasienholz kann mit Wänden erweitert werden |
| be_compare_specs | Nl_houtsoort Afmeting_staanders NL_dakvorm nl_afmetingen_(bxl) |
| de_compare_specs | de_dakvorm De_houtsoort Afmeting_staanders de_afmetingen_(bxl) |
| be_compare_position | bottom |
| MPN | DOUGRUBESS |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | bottom |
| de_nadelen | Die Pfosten müssen vom Boden abgehoben sein. Abhilfe mit Pfosten oder Ankern Einige Teile der Struktur müssen beim Zusammenbau auf die richtige Größe zugeschnitten werden |
| nl_framemateriaal | Douglashout |
| Actief - Nederlands | 1 |
| nl_houtsoort | Douglashout |
| Actief - Duits | 1 |
| Actief - Belgie | 1 |
| nl_netrivals | Yes |
| be_netrivals | Yes |
| de_netrivals | no |
| nl_kleur | Blank |
| nl_levertijd | 2-4 weken |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-4 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-4 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 2-4 Wochen. |
| nl_highlight_label | GRATIS Betonpoeren alléén in April |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_type | Vrijstaand |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| nl_aanbieding | Aanbieding |
| AID-OVK | Ruby_Ess |
| be_highlight_label | GRATIS Betonpoeren alléén in April |
| de_highlight_label | KOSTENLOSE Betonfundamente nur im April |
| CP-ProductCode | 150804 |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| be_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| de_keuzehulp | choice_assistant_terrassenueberdachung |
| CP-Relatie | 24-247-0108-0|150804 |
| waarde_m2_dakoppervlakte | 23 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| be_transportkosten | exclusief |
| de_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_staanders | 8 |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| nl_offerteproduct | true |
| be_offerteproduct | true |
| nl_houtbehandeling_frame | Onbehandeld |
| nl_kleur_frame | Blank |
| waarde_cm_filter_breedte | 750 |
| waarde_cm_filter_diepte | 300 |
| is_glaswand | false |
| de_kleur_frame | Unbehandelte Douglasie |
| de_houtbehandeling_frame | Unbehandelt |
| nl_afmeting_dikte_ringbalk | 45x195 mm |
| nl_afmeting_dikte_tussenbalk | 45x195 mm |
| nl_afwerking | Fijnbezaagd |
| nl_framekleur | Blank |
| nl_Glaswand | Geen |
| is_inclusief_berging | false |
| is_inclusief_verankering | false |
| waarde_cm_doorloophoogte | 235 |
| nl_soort_paal | Massief |
| is_overkapping_inkortbaar | true |
| nl_afmetingen_(bxl) | 780 x 300 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 780 x 300 cm |
| nl_materiaal_dak | Hout |
| de_materiaal_dak | Holz |
| de_Glaswand | Keine |
| de_afmeting_dikte_ringbalk | 45x195 mm |
| de_afmeting_dikte_tussenbalk | 45x195 mm |
| de_afwerking | fein gesägt |
| de_framekleur | Naturbelassen |
| de_soort_paal | Massiv |
Vergelijkbare producten
- € 5.494,-
- € 5.524,- € 5.089,-
- € 4.164,- € 3.869,-











