Omschrijving
Lodewijk
Wanneer de zon weer begint te schijnen wil je natuurlijk direct naar buiten kunnen. Wanneer een regenbui roet in het eten dreigt te gooien, is een overkapping de ideale plek om toch van het buitenleven te kunnen genieten. Overkapping Lodewijk is een ruime overkapping, met een traditionele en robuuste uitstraling. Deze overkapping biedt meer dan genoeg ruimte voor het plaatsen van een comfortabele lounge set, of een tafel die groot genoeg is voor de hele familie. Hiermee kun je jouw buitenseizoen zo lang maken als je zelf wil.
Overkapping Lodewijk is opgebouwd uit dikke, vurenhouten balken en heeft daardoor een robuuste uitstraling. Dankzij het zadeldak met de hoge nok, wordt de hoogte benadrukt en voelt de overkapping heerlijk ruim.
In verband met het gewicht van de constructie hebben wij geen gepaste funderings mogelijkheden. Dit dien je bij dit model zelf te voorzien, uiteraard kunnen wij je hierin assisteren om de juiste keuze te maken. Neem hiervoor contact op met onze klantenservice.
Specificaties
| Artikelnummer | 22-234-0040-0 |
| EAN nummer | 1022234004004 |
| Voorraad | - |
| Leverancier | Tyla |
| merk | Azalp |
| upsell_products | 22-234-0050-0 22-234-0035-0 |
| waarde_cm_breedte | 540 |
| waarde_cm_lengte | 330 |
| verschil | 540x330 cm |
| related_products | 04-020-0000-0:1 11-002-0064-0:1 10-059-0326-0:12 10-059-0327-0:12 10-059-0328-0:12 10-059-0323-0:12 09-086-0005-0:1 17-002-0145-0:2 21-002-0154-0:2 12-168-0002-0:12 21-169-0001-0:12 23-002-0003-0:1 |
| waarde_m2_oppervlakte | 18 |
| overeenkomst | lodewijk1 |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2533 |
| be_is_rembours | false |
| waarde_cm_nokhoogte | 430 |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Zadel |
| afmeting_staanders | 19x19 cm |
| be_levertijd | 8-12 weken |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Satteldach |
| Sequence | 1 |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_collection_usp | Sonderanfertigungen möglich Stabile Pfosten |
| de_is_prijsopvragen | false |
| de_houtbehandeling | Unbehandelt |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_houtsoort | Fichtenholz |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_levertijd | 10-12 Wochen |
| de_materiaal | Holz |
| de_hoofdcategorie | terrassenüberdachung |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Terrasoverkapping |
| de_soort_dak | Solide |
| de_type | Freistehend |
| nl_subcategorie | Vrijstaande overkapping |
| nl_collection_usp | Maatwerk mogelijk Robuuste staanders |
| supplier_sku | Lodew-5433-19x19 |
| nl_webshop_naam | Azalp Overkapping Lodewijk |
| de_webshop_naam | Azalp Überdachung Lodewijk |
| de_subcategorie | Freistehendes überdachungen |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | false |
| is_thumbnail_bijsnijden | true |
| is_kant_klaar_geverfd_mogelijk | false |
| overeenkomst_collectie | lodewijk1 |
| is_luifel | false |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | true |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Awnings |
| shopctrl_subcategorie | Overkapping |
| shopctrl_subsubcategorie | Overkapping Vuren |
| is_veranda | false |
| nl_compare_specs | nl_dakvorm nl_houtsoort nl_afmetingen_(bxl) afmetingen_staanders |
| be_compare_specs | Nl_houtsoort NL_dakvorm nl_afmetingen_(bxl) afmetingen_staanders |
| de_compare_specs | de_dakvorm De_houtsoort de_afmetingen_(bxl) afmetingen_staanders |
| be_compare_position | bottom |
| MPN | Lodewijk22 |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | bottom |
| impuls_products | 14-168-0011-0 |
| Actief - Nederlands | 1 |
| nl_houtsoort | Vurenhout |
| Actief - Duits | 1 |
| Actief - Belgie | 1 |
| nl_netrivals | no |
| be_netrivals | no |
| de_netrivals | no |
| nl_levertijd | 8-12 weken |
| Segment | Better |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 8-12 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 8-12 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 10-12 Wochen. |
| nl_actie | Tyla Actie |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_type | Vrijstaand |
| AID-OVK | lodewijk1 |
| CP-ProductCode | 152178 |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| be_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| de_keuzehulp | choice_assistant_terrassenueberdachung |
| CP-Relatie | 22-234-0040-0|152178 |
| waarde_m2_dakoppervlakte | 26 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| be_transportkosten | exclusief |
| de_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_staanders | 6 |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| nl_offerteproduct | true |
| be_offerteproduct | true |
| waarde_cm_filter_breedte | 500 |
| waarde_cm_filter_diepte | 300 |
| is_glaswand | false |
| nl_afmeting_dikte_ringbalk | 80x190 mm |
| nl_afmeting_dikte_tussenbalk | 80x190 mm |
| nl_framekleur | Blank |
| waarde_cm_doorloophoogte | 222 |
| nl_soort_paal | Verlijmd |
| waarde_cm_dakoverstek_zijkant | 30 |
| nl_afmetingen_(bxl) | 540 x 330 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 540 x 330 cm |
| nl_materiaal_dak | Hout |
| de_materiaal_dak | Holz |
| de_afmeting_dikte_ringbalk | 80x190 mm |
| de_afmeting_dikte_tussenbalk | 80x190 mm |
| de_framekleur | Naturbelassen |
| de_soort_paal | Verleimt |
Vergelijkbare producten
- € 9.714,- € 8.254,-
- € 4.544,- € 3.859,-













