Omschrijving
Thomas
Zie jij jezelf al zitten, met een drankje in je hand, relaxend in je heerlijke loungebank, zonder dat je je druk hoeft te maken om een regenbuitje? Zo’n fijne plek in de tuin creëer je met een sfeervolle overkapping. Wanneer je gek bent op een robuuste uitstraling, is overkapping Thomas de perfecte keuze!
De dikke, vurenhouten balken waarmee overkapping Thomas is opgebouwd, zorgen voor de robuuste uitstraling. Door de combinatie van het platte dak en de schoren staat deze overkapping prachtig in zowel moderne als traditionele tuinen.
In verband met het gewicht van de constructie hebben wij geen gepaste funderings mogelijkheden. Dit dien je bij dit model zelf te voorzien, uiteraard kunnen wij je hierin assisteren om de juiste keuze te maken. Neem hiervoor contact op met onze klantenservice.
Specificaties
| Artikelnummer | 22-234-0050-0 |
| EAN nummer | 1022234005001 |
| Voorraad | - |
| Leverancier | Tyla |
| merk | Azalp |
| upsell_products | 22-234-0040-0 22-260-0003-0 |
| waarde_cm_breedte | 540 |
| waarde_cm_lengte | 330 |
| verschil | 540x330 cm |
| related_products | 04-020-0000-0:1 09-115-0005-0:1 09-086-0005-0:1 21-123-0002-0:1 23-115-0001-0:1 23-115-0005-0:1 23-115-0007-0:1 23-115-0003-0:1 23-115-0016-0:1 23-115-0034-0:1 21-123-0001-0:1 25-247-0047-0:3 |
| waarde_cm_hoogte | 255 |
| waarde_m2_oppervlakte | 18 |
| overeenkomst | Thomas1 |
| nl_materiaal | Hout |
| transport_categorie | 2533 |
| be_is_rembours | false |
| nl_houtbehandeling | Onbehandeld |
| nl_dakvorm | Plat |
| afmeting_staanders | 19x19 cm |
| be_levertijd | 8-12 weken |
| afmetingen_cm | 330x540x255 |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Flachdach |
| Sequence | 1 |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | true |
| de_collection_usp | Sonderanfertigungen möglich Stabile Pfosten |
| de_is_prijsopvragen | false |
| de_houtbehandeling | Unbehandelt |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_houtsoort | Fichtenholz |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_levertijd | 10-12 Wochen |
| de_materiaal | Holz |
| de_hoofdcategorie | terrassenüberdachung |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Terrasoverkapping |
| de_soort_dak | Solide |
| de_type | Freistehend |
| nl_subcategorie | Vrijstaande overkapping |
| nl_collection_usp | Maatwerk mogelijk Robuuste staanders |
| supplier_sku | Tony-5433-19x19 |
| nl_webshop_naam | Azalp Overkapping Thomas |
| de_webshop_naam | Azalp Überdachung Thomas |
| de_subcategorie | Freistehendes überdachungen |
| is_impregneren_mogelijk | false |
| is_inclusief_dakbedekking | false |
| is_thumbnail_bijsnijden | true |
| is_kant_klaar_geverfd_mogelijk | false |
| overeenkomst_collectie | Thomas1 |
| is_luifel | false |
| show_configurator_button | true |
| is_maatwerk_mogelijk | true |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Awnings |
| shopctrl_subcategorie | Overkapping |
| shopctrl_subsubcategorie | Overkapping Vuren |
| is_veranda | false |
| nl_compare_specs | nl_dakvorm nl_houtsoort nl_afmetingen_(bxl) afmetingen_staanders |
| be_compare_specs | Nl_houtsoort NL_dakvorm nl_afmetingen_(bxl) afmetingen_staanders |
| de_compare_specs | de_dakvorm De_houtsoort de_afmetingen_(bxl) afmetingen_staanders |
| be_compare_position | bottom |
| MPN | Thomas22 |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | bottom |
| impuls_products | 14-168-0011-0 |
| Actief - Nederlands | 1 |
| nl_houtsoort | Vurenhout |
| Actief - Duits | 1 |
| Actief - Belgie | 1 |
| nl_netrivals | no |
| be_netrivals | no |
| de_netrivals | no |
| nl_levertijd | 8-12 weken |
| Segment | Better |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 8-12 weken in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 8-12 weken in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 10-12 Wochen. |
| nl_actie | Tyla Actie |
| nl_soort_dak | Massief |
| nl_type | Vrijstaand |
| AID-OVK | Thomas1 |
| CP-ProductCode | 153674 |
| nl_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| be_keuzehulp | choice_assistant_terrasoverkapping |
| de_keuzehulp | choice_assistant_terrassenueberdachung |
| CP-Relatie | 22-234-0050-0|153674 |
| waarde_m2_dakoppervlakte | 18 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| nl_transportkosten | exclusief |
| be_transportkosten | exclusief |
| de_transportkosten | exclusief |
| waarde_st_aantal_staanders | 6 |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| nl_offerteproduct | true |
| be_offerteproduct | true |
| waarde_cm_filter_breedte | 500 |
| waarde_cm_filter_diepte | 300 |
| is_glaswand | false |
| nl_framekleur | Blank |
| waarde_cm_doorloophoogte | 237 |
| nl_soort_paal | Verlijmd |
| nl_afmetingen_(bxl) | 540 x 330 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 540 x 330 cm |
| nl_materiaal_dak | Hout |
| de_materiaal_dak | Holz |
| de_framekleur | Naturbelassen |
| de_soort_paal | Verleimt |
Vergelijkbare producten
- € 5.159,-
- € 6.649,- € 5.649,-




