Omschrijving
Zijn rondslingerende spullen in jouw tuin een doorn in het oog en zoek jij daarom betaalbare extra bergruimte? Zoek dan niet verder dan deze antracieten Duramax Eco berging. Een berging die weinig ruimte in beslag neemt is de oplossing voor structuur in je tuin. Tijd om van je opgeruimde tuin te genieten!
Klein maar fijn
Met een oppervlakte van iets meer dan twee vierkante meter neemt deze berging zeer weinig plek in beslag. De oppervlakte in combinatie met een diepte van 115 centimeter zorgt ervoor dat de berging ook in de kleinere tuinen past. Desondanks de kleine oppervlakte kun je eenvoudig en veilig fietsen, een grasmaaier of andere grote tuinspullen kwijt in deze berging. Je betreedt de berging eenvoudig via de dubbele schuifdeuren, waardoor je efficiënt om kan gaan met de ruimte rondom de berging. Je kunt de berging gemakkelijk afsluiten met een hangslot (niet inbegrepen), zodat je spullen altijd veilig zijn opgeborgen.
Duurzaam en onderhoudsarm
Metaal is van nature een onderhoudsarm materiaal dat je in tegenstelling tot hout niet hoeft te behandelen. Deze berging is weerbestendig en extra beschermd tegen corrosie. Dit komt omdat er op het staal een laagje zink is aangebracht, dit heet gegalvaniseerd staal. Hierdoor kun je onbezorgd jarenlang genieten van deze onderhoudsarme berging en bespaar je een hoop tijd!
Design en constructie
Het ventilatiesysteem bestaat uit twee ventilatieroosters die zorgen voor een goede luchtcirculatie in de berging. Hierdoor heb je geen last van condensvorming en schimmel in je berging en kun je met een gerust hart je spullen opbergen. De ribbels in de wanden zorgen naast een mooi uiterlijk ook voor extra stevigheid. Dankzij de antracieten kleur kun je deze berging in vrijwel elke tuinstijl tot recht laten komen.
Fundering en montage
Een juiste fundering is erg belangrijk bij het opbouwen van een berging. Een voorbeeld van een goede funderingsplaat is een waterpas betonvloer. Met een stevige fundering kun je ervoor zorgen dat je berging gegarandeerd is van een lange levensduur. In de bijgeleverde handleiding wordt duidelijk uitgelegd welk gereedschap nodig is tijdens de montage en wordt elke stap in detail uitgelegd. Daarnaast zijn de onderdelen voorgeboord en dus kun je ze direct monteren. Dit maakt de opbouw voor jou een stuk makkelijker en efficiënter.
Waterdicht en stormvast
De Duramax Eco metalen berging is in de basis geschikt om je spullen droog op te bergen. In essentie gebeurt dit ook, maar wij raden het aan om bij de verbindingen gebruik te maken van siliconenkit. Als je geen siliconenkit gebruikt, kan het voorkomen dat bij extreme, langdurige regen (of bij het smelten van sneeuw) druppels doordringen via een verbinding. Dit kun je dus gemakkelijk voorkomen, op een betaalbare wijze, door gebruik te maken van een speciale siliconenkit. Deze siliconenkit kun je snel en eenvoudig bestellen via ‘Product zelf samenstellen’ onder het kopje ‘Dakafwerking’.
In geval van storm wil je natuurlijk niet dat je berging kapotwaait. Om je berging extra te verstevigen, raden wij aan deze te verankeren aan de fundering. Op deze manier is de berging nog beter beschermd tegen harde windstoten. De verankeringsset kun je bestellen via ‘Product zelf samenstellen’ onder het kopje ‘Verankering’.
Specificaties
| Artikelnummer | 21-088-0246-0 |
| EAN nummer | 638801608516 |
| Voorraad | - |
| Leverancier | Interplast |
| merk | Duramax |
| KeepStock | true |
| upsell_products | 21-088-0247-0 21-051-0013-0 |
| waarde_cm_breedte | 202 |
| waarde_cm_lengte | 122 |
| verschil | 190x115 cm |
| related_products | 17-168-0014-0:1 15-168-0013-0:1 20-051-0106-0:1 20-051-0104-0:1 20-088-0216-0:1 |
| waarde_cm_hoogte | 181 |
| waarde_m2_oppervlakte | 3 |
| overeenkomst | Eco_Antraciet |
| nl_materiaal | Metaal |
| transport_categorie | 2709 |
| waarde_mm_wanddikte | 0.33 |
| be_is_rembours | false |
| waarde_cm_nokhoogte | 181 |
| nl_dakvorm | Zadel |
| afmetingen_deur | 81 x 155 cm |
| afmetingen_cm | 122x202x181 |
| be_levertijd | 2-5 werkdagen |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Satteldach |
| de_deur_type | Schiebetür |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | false |
| de_collection_usp | Verzinkter Stahl Schiebetür Wartungsarm |
| de_is_prijsopvragen | false |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_kleur | Anthrazit |
| de_levertijd | 4-8 Arbeitstage |
| de_materiaal | Metall |
| de_hoofdcategorie | Gerätehäuser |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Tuinhuisjes |
| is_onderhoudsproduct | false |
| nl_subcategorie | Metalen tuinhuis |
| nl_collection_usp | Schuifdeur Gegalvaniseerd staal Onderhoudsarm |
| supplier_sku | 60851-1 (0638801608516) |
| nl_webshop_naam | Duramax ECO 6x4 Metalen Tuinhuis |
| de_webshop_naam | Duramax ECO 6x4 Anthrazit Metall Gartenhaus |
| de_subcategorie | Gerätehaus Metall |
| is_inclusief_slot | false |
| is_inclusief_vloer | false |
| linked_keuze | kleur |
| overeenkomst_collectie | 21-088-0246-0 |
| show_configurator_button | true |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Storage |
| is_onderhoudsvrij | true |
| shopctrl_subcategorie | Bergingen |
| is_overschilderbaar | false |
| shopctrl_subsubcategorie | Bergingen Metaal |
| product_stock | limited_stock |
| nl_voordelen | Schuifdeur voor makkelijke toegang Onderhoudsarm dankzij duurzaam en weerbestendig materiaal Eenvoudige montage dankzij voorgeboorde gaten Goede luchtcirculatie vanwege twee ventilatieroosters |
| nl_nadelen | Je hebt zelf een slot nodig om de berging veilig af te sluiten |
| is_veranda | false |
| nl_compare_specs | nl_materiaal nl_afmetingen_(bxl) nl_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| de_voordelen | Schiebetür für leichten Zugang Wartungsarm dank strapazierfähigem und wetterfestem Material Einfache Montage dank vorgebohrter Löcher Gute Luftzirkulation dank zwei Lüftungsgittern |
| be_compare_specs | nl_afmetingen_(bxl) nl_materiaal be_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| de_compare_specs | de_materiaal de_afmetingen_(bxl) de_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| be_compare_position | bottom |
| MPN | ecoantraciet |
| nl_afmetingen_deur | 81 x 155 cm |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | bottom |
| nl_deur_type | Schuifdeur |
| de_nadelen | Wird ohne Schloss geliefert |
| impuls_products | 15-168-0013-0 |
| nl_netrivals | no |
| be_netrivals | no |
| de_netrivals | no |
| nl_kleur | Antraciet |
| nl_levertijd | 2-5 werkdagen |
| nl_metaalsoort | Gegalvaniseerd staal |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-5 werkdagen in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-5 werkdagen in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 4-8 arbeitstage. |
| nl_actie | Outlet |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| AID-OVK | Eco_Antraciet |
| waarde_cm_breedte_binnenmaat | 187 |
| waarde_cm_diepte_binnenmaat | 102 |
| waarde_cm_hoogte_binnenmaat | 159.8 |
| CP-ProductCode | 153068 |
| waarde_kg_gewicht | 49 |
| CP-Relatie | 21-088-0246-0|153068 |
| waarde_mm_dakdikte | 0.33 |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| waarde_cm_filter_breedte | 200 |
| waarde_cm_filter_diepte | 100 |
| de_metaalsoort | Galvanisierter Stahl |
| is_vochtwerend | true |
| is_vorstbestendig | true |
| is_UV-bestendig | true |
| waarde_cm_zijwandhoogte | 160 |
| nl_maximale_sneeuwbelasting | 55 kg/m² |
| is_afsluitbaar | true |
| nl_afmetingen_(bxl) | 202x122x181 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 202x122x181 cm |
| de_maximale_sneeuwbelasting | 55 kg/m² |
| waarde_cm_afmeting_deur | 81 x 155 |
| nl_RAL_kleur | RAL 7016 |
| de_RAL_farbe | RAL 7016 |







