Omschrijving
Keter ontwerpt hun producten met zowel stijl als functionaliteit in gedachten, zo ook hun tuinhuizen. Zo ook de Keter Darwin 68 kunststof tuinhuis. Dit tuinhuis is de perfecte oplossing voor het opbergen van (tuin)gereedschap, tuinkussens en andere tuinaccessoires. Zo zorgen de openslaande deuren voor makkelijke toegang en kunnen er op het stevige vloerpaneel zwaardere spullen zoals barbecues en grasmaaiers blijven staan. Ook kunnen de deuren op slot en zijn deze beiden voorzien van een vast raam.
De Keter Darwin 68 Kunststof Tuinhuis is gemaakt van duurzaam kunststof met een houten look uit de Keter kunststof tuinhuizencollectie. Het tuinhuis is hierdoor onderhoudsarm en je kan de buitenkant makkelijk en snel schoonspuiten met een tuinslang en een mild schoonmaakmiddel. Gebruik geen harde borstels of beschadigende materialen die het kunststof kunnen beschadigen om de duurzaamheid te waarborgen en zo lang mogelijk te kunnen genieten van je tuinhuis.
Na levering kun je direct aan de slag met het opbouwen van je nieuwe Keter Darwin 68 kunststof tuinhuis, mits een vlakke ondergrond is voorbereid. Een vlakke ondergrond is een vereiste om het model stabiel te houden voor je eigen veiligheid en dat van je spullen. Je kan er ook voor kiezen om het op te laten bouwen door onze montageservice.
Specificaties
| Artikelnummer | 21-051-0015-0 |
| EAN nummer | 7290112637994 |
| Voorraad | 65 stuk(s) |
| Leverancier | Keter Home and Garden Products Ltd |
| merk | Keter |
| KeepStock | true |
| upsell_products | 20-088-0227-0 |
| waarde_cm_breedte | 190 |
| waarde_cm_lengte | 244 |
| verschil | 190x244 cm |
| waarde_cm_hoogte | 221 |
| related_products | 20-051-0107-0:1 20-051-0105-0:1 20-051-0102-0:1 20-051-0106-0:1 20-051-0104-0:1 20-051-0103-0:1 22-051-0001-0:1 22-051-0003-0:1 23-117-0001-0:6 24-051-0025-0:1 25-086-0101-0:1 |
| waarde_m2_oppervlakte | 5 |
| overeenkomst | Darwin_grijs |
| nl_materiaal | Kunststof |
| transport_categorie | 2712 |
| be_is_rembours | false |
| waarde_cm_nokhoogte | 221 |
| nl_dakvorm | Zadel |
| afmetingen_cm | 244x190x221 |
| be_levertijd | 2-5 werkdagen |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Satteldach |
| de_deur_type | Doppeltür |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | false |
| de_framemateriaal | Kunststoff |
| de_collection_usp | Wartungsarm Kein Rost/verfärben Graue Holzoptik |
| de_is_prijsopvragen | false |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_kleur | Grau |
| de_levertijd | 1-2 Wochen |
| de_materiaal | Kunststoff |
| de_hoofdcategorie | Gerätehäuser |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Tuinhuisjes |
| is_onderhoudsproduct | false |
| nl_subcategorie | Kunststof tuinhuis |
| nl_collection_usp | Onderhoudsarm Bestendig tegen verkleuring en roest Grijze houtlook |
| supplier_sku | 255776 |
| is_dubbelwandig | true |
| nl_webshop_naam | Keter Darwin 68 Kunststof Tuinhuis |
| de_webshop_naam | Keter Darwin 68 Kunststoff Gartenhaus |
| de_subcategorie | Gerätehaus Kunststoff |
| is_inclusief_slot | false |
| is_inclusief_vloer | true |
| overeenkomst_collectie | 21-051-0015-0 |
| show_configurator_button | true |
| is_meerdere_maten_beschikbaar | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Storage |
| is_onderhoudsvrij | true |
| shopctrl_subcategorie | Bergingen |
| is_overschilderbaar | false |
| shopctrl_subsubcategorie | Bergingen Kunststof |
| product_stock | in_stock |
| nl_voordelen | Handige en eenvoudige montage geschikt voor standaard gereedschap Door gebruik van duurzaam kunststof is dit tuinhuis bestendig tegen verkleuring en roest De vloerpanelen en geïntegreerde ventilatie beschermen je spullen tegen vocht Inclusief 2 vaste ramen in de deuren |
| nl_nadelen | Je hebt zelf een slot nodig om het tuinhuis veilig af te sluiten |
| is_veranda | false |
| nl_compare_specs | nl_materiaal nl_afmetingen_(bxl) nl_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| de_voordelen | Wartungsfrei (kein Rost oder Abblättern) dank des langlebigen Kunststoffs Bodenplatten und integrierte Belüftung schützen Ihre Sachen vor Feuchtigkeit Bequeme und einfache Montage (kein Spezialwerkzeug nötig) Mit 2 festem Fenster für den Einlass von natürlichem Licht |
| be_compare_specs | nl_afmetingen_(bxl) nl_materiaal be_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| de_compare_specs | de_materiaal de_afmetingen_(bxl) de_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| be_compare_position | top |
| MPN | Darwin21gr |
| nl_afmetingen_deur | 119 x 187.5 cm |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | top |
| nl_deur_type | Dubbele deur |
| de_nadelen | Schloss ist nicht im Lieferumfang enthalten |
| nl_framemateriaal | Kunststof |
| nl_belangrijkste_kenmerken | Keter Antraciet Lessenaar Zadel Plat |
| nl_netrivals | Yes |
| be_netrivals | Yes |
| de_netrivals | Yes |
| nl_kleur | Grijs |
| nl_levertijd | 2-5 werkdagen |
| Segment | Good |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-5 werkdagen in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 2-5 werkdagen in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 1-2 Wochen. |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| AID-OVK | Darwin_keuze |
| waarde_cm_breedte_binnenmaat | 176 |
| waarde_cm_diepte_binnenmaat | 235 |
| waarde_cm_hoogte_binnenmaat | 212 |
| CP-ProductCode | 153041 |
| waarde_cm_hoogte_deur | 188 |
| waarde_l_inhoud | 8200 |
| de_keuzehulp | choice_assistant_gartenhaeuser |
| CP-Relatie | 21-051-0015-0|153041 |
| waarde_m3_inhoud | 8.2 |
| nl_laagsteprijsgarantie | false |
| be_laagsteprijsgarantie | false |
| de_laagsteprijsgarantie | false |
| is_show-stel-een-vraag | false |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| is_ophalen_magazijn | true |
| is_switch_shopping_image | true |
| waarde_cm_filter_breedte | 150 |
| waarde_cm_filter_diepte | 200 |
| de_kunststofsoort | Polypropylen |
| nl_kunststofsoort | Polypropyleen |
| is_vochtwerend | true |
| is_vorstbestendig | true |
| is_UV-bestendig | true |
| waarde_cm_zijwandhoogte | 175 |
| is_afsluitbaar | true |
| waarde_cm_deurbreedte | 119 |
| nl_afmetingen_(bxl) | 190 x 244 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 190 x 244 cm |
| nl_duotech/evotech | Evotech |
| de_duotech/evotech | Evotech |
| nl_serie | Keter Darwin |
| de_serie | Keter Darwin |
| waarde_cm_afmeting_deur | 119 x 188 |











