Keter Signature 117 Kunststof Tuinhuis Venetian Grijs (O)
| Veilig afrekenen | |
| Op voorraad |
Omschrijving
Een Stijlvolle en Functionele Oplossing voor Tuinopslag: Het Keter Signature 117 Kunststof Tuinhuis Venetian Grijs
Ontdek de ideale balans tussen design en gebruiksgemak in het Keter Signature 117 Kunststof Tuinhuis Venetian Grijs. Geniet van grote en moderne opslagruimte voor al je tuinbenodigdheden in een veilige en droge omgeving.
Duurzaamheid die de Tijd Weerstaat
Dit tuinhuis is zo ontworpen dat het jarenlang meegaat. De dubbele wanden zijn gemaakt van DECoCOAT met als basis kunststof en heeft een hout look&feel maar alle voordelen van het kunststof waardoor het veel langer meegaat. Een resin laag zorgt ervoor dat het tuinhuis beschermd is tegen deuken, roest, rot en schimmel en het bladdert niet af. Voor extra stevigheid zijn de wanden en het dak versterkt met staal, zodat het dak tot wel 150kg sneeuw kan dragen. Het enige onderhoud dat dit tuinhuis nodig heeft, is een eenvoudige reiniging met een tuinslang en zacht schoonmaakmiddel.
Verfijnde Details
De dubbele deuren zijn afgewerkt met roestvrij staal en openen naar buiten voor een waterdichte afsluiting. Het tuinhuis krijgt een gestroomlijnd en stijlvol uiterlijk door de naadloze overgang van de wanden naar het dak, de ingebouwde ramen en ventilatieroosters. Met de hoge plaatsing van de ramen is er altijd genoeg natuurlijk licht, zelfs als het tuinhuis vol is.
Ontworpen voor Gemak
De vloer, gemaakt van een dikker, versterkt paneel, is licht verhoogd om zware gewichten te kunnen dragen. Het binnenvoeren van zware items zoals een grasmaaier of barbecue wordt vergemakkelijkt door de schuin oplopende drempel. Daarnaast kun jij zelf bepalen waar je de dubbele deuren plaatst.
Eenvoudige Montage
Zodra je jouw Keter Signature 117 Kunststof Tuinhuis Venetian Grijs ontvangt, kun je direct beginnen met de opbouw, mits je een vlakke en waterpas ondergrond hebt voorbereid. Voor jouw veiligheid en die van je spullen is een stabiele ondergrond een must. Mocht je de montage liever aan experts overlaten, dan kun je gebruik maken van onze professionele montageservice.
Alle voordelen op een rijtje
• Bescherming tegen vocht
Dankzij de vloerpanelen en geïntegreerde ventilatie blijven je spullen altijd droog.
• Modern design
Met zijn strakke lijnen, ingebouwde ramen en aflopend dak, is dit tuinhuis een stijlvolle aanwinst voor elke tuin.
• Duurzaam en onderhoudsvrij
De DECoCOAT kunststofconstructie voorkomt roest en afbladdering, zodat je tuinhuis er jarenlang goed uit blijft zien.
• Eenvoudige montage
De voorgesneden onderdelen schuiven gemakkelijk in elkaar, waardoor je jouw tuinhuis in een handomdraai opzet.
• Veilig
Het tuinhuis kan worden afgesloten door middel van een hangslot (exclusief) in het roestvrije stalen sluitsysteem.
Specificaties
| Artikelnummer | 24-051-0015-0 |
| EAN nummer | 7290112639318 |
| Voorraad | 12 stuk(s) |
| Leverancier | Keter Home and Garden Products Ltd |
| merk | Keter |
| upsell_products | 20-088-0234-0 17-051-0079-0 |
| waarde_cm_breedte | 340 |
| waarde_cm_lengte | 218 |
| waarde_cm_hoogte | 226 |
| related_products | 20-051-0107-0:1 20-051-0105-0:1 20-051-0102-0:1 20-051-0106-0:1 20-051-0104-0:1 20-051-0103-0:1 22-051-0003-0:1 23-117-0001-0:9 24-051-0025-0:1 25-086-0103-0:1 |
| waarde_m2_oppervlakte | 7 |
| nl_materiaal | Kunststof |
| transport_categorie | 2701 |
| linked_products | 18-051-0086-0 23-051-0024-0 23-051-0023-0 24-051-0023-0 25-051-0013-0 |
| be_is_rembours | false |
| nl_dakvorm | Lessenaar |
| afmetingen_cm | 218x340x226 |
| be_levertijd | 3-7 werkdagen |
| be_is_losseverkoop | true |
| be_is_prijsopvragen | false |
| de_dakvorm | Pultdach |
| de_deur_type | Doppeltür |
| nl_is_losseverkoop | true |
| is_showexperiencecenter | false |
| de_framemateriaal | Kunststoff |
| de_collection_usp | Verstärktes Dach Langlebig und Rostfrei Verschlusssystem aus rostfreiem Stahl |
| de_is_prijsopvragen | false |
| nl_is_prijsopvragen | false |
| de_is_rembours | false |
| de_is_losseverkoop | true |
| de_kleur | Holzlook Grau |
| de_levertijd | 1-2 Wochen |
| de_materiaal | Kunststoff |
| de_hoofdcategorie | Gerätehäuser |
| is_dimensionsonoverview | true |
| nl_is_rembours | false |
| is_offerteproduct | false |
| nl_hoofdcategorie | Tuinhuisjes |
| is_onderhoudsproduct | false |
| nl_subcategorie | Kunststof tuinhuis |
| nl_collection_usp | Roestvrij stalen sluitsysteem Verstevigd dak Duurzaam en bestendig tegen verkleuring en roest |
| supplier_sku | 259261 |
| is_dubbelwandig | true |
| nl_webshop_naam | Keter Signature 117 Kunststof Tuinhuis Venetian Grijs |
| de_webshop_naam | Keter Signature 117 Kunststoff-Gartenhaus Venetian Grau |
| de_subcategorie | Gerätehaus Kunststoff |
| is_inclusief_slot | false |
| is_inclusief_vloer | true |
| linked_keuze | kleur |
| linked_keuze_producten | 18-051-0086-0:Grijs 23-051-0024-0:Antraciet 24-051-0015-0:Houtlook grijs 23-051-0023-0:Venetian Bruin 24-051-0023-0:Signature Eiken 25-051-0013-0:Groen |
| overeenkomst_collectie | 24-051-0015-0 |
| show_configurator_button | true |
| shopctrl_hoofdcategorie | Storage |
| shopctrl_subcategorie | Bergingen |
| is_overschilderbaar | false |
| shopctrl_subsubcategorie | Bergingen Kunststof |
| product_stock | in_stock |
| nl_voordelen | De vloerpanelen en geïntegreerde ventilatie beschermen je spullen tegen vocht Strak en modern design met aflopend dak en ingebouwde ramen Makkelijke montage dankzij de voorgesneden onderdelen die makkelijk in elkaar schuiven Geen roest of afbladdering dankzij het onderhoudsvrije en duurzame DECoCOAT kunststof |
| nl_nadelen | Exclusief slot voor het roestvrije stalen sluitsysteem |
| is_veranda | false |
| nl_compare_specs | nl_materiaal nl_afmetingen_(bxl) nl_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| de_voordelen | Einfache Selbstmontage dank der vorgeschnittenen Teilen zum ineinander schieben Schlankes und modernes Design mit schrägem Dach und eingebauten Fenstern Kein Rost oder Abblättern dank des wartungsfreien und langlebigen DECoCOAT-Kunststoffs |
| be_compare_specs | nl_afmetingen_(bxl) nl_materiaal be_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| de_compare_specs | de_materiaal de_afmetingen_(bxl) de_levertijd is_meerdere_maten_beschikbaar |
| be_compare_position | bottom |
| MPN | ketervenetiangrijs |
| nl_afmetingen_deur | 138.8 x 181 cm |
| de_compare_position | bottom |
| nl_compare_position | bottom |
| nl_deur_type | Dubbele deur |
| de_nadelen | Exklusives Schloss für das Schließsystem aus Edelstahl |
| nl_framemateriaal | Kunststof |
| nl_netrivals | no |
| be_netrivals | no |
| de_netrivals | no |
| nl_kleur | Houtlook grijs |
| nl_levertijd | 3-5 werkdagen |
| Segment | Better |
| nl_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 3-5 werkdagen in huis. |
| be_levertijd_tekst | Vandaag besteld binnen 3-7 werkdagen in huis. |
| de_levertijd_tekst | Heute bestellt geliefert in 1-2 Wochen. |
| nl_levertermijn | Op voorraad |
| de_levertermijn | Auf Lager |
| waarde_cm_breedte_binnenmaat | 327 |
| waarde_cm_diepte_binnenmaat | 201 |
| waarde_cm_hoogte_binnenmaat | 220 |
| CP-ProductCode | 153051 |
| waarde_cm_hoogte_deur | 181 |
| waarde_l_inhoud | 14500 |
| CP-Relatie | 24-051-0015-0|153051 |
| waarde_m3_inhoud | 14.5 |
| waarde_st_aantal_ramen | 7 |
| nl_faq_tekstblokken | faq-table_keter-venetian-117-grijs |
| be_faq_tekstblokken | faq-table_keter-venetian-117-grijs |
| nl_bestelkiosk | Yes |
| is_ophalen_magazijn | true |
| is_switch_shopping_image | true |
| waarde_cm_filter_breedte | 300 |
| waarde_cm_filter_diepte | 200 |
| de_kunststofsoort | Polypropylen |
| nl_kunststofsoort | Polypropyleen |
| is_vochtwerend | true |
| is_vorstbestendig | true |
| is_UV-bestendig | true |
| waarde_cm_zijwandhoogte | 181 |
| is_afsluitbaar | true |
| waarde_cm_deurbreedte | 138.8 |
| nl_afmetingen_(bxl) | 340 x 218 cm |
| de_afmetingen_(bxl) | 340 x 218 cm |
| nl_serie | Keter Signature |
| de_serie | Keter Signature |
| waarde_cm_afmeting_deur | 138.8 x 181 |
Vergelijkbare producten
- € 1.899,- € 1.879,-
- € 1.679,-












